Astra - Golf - Focus - Mazda 3 - Civic - Octavia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soluksuz okudum konuyu :D:D

Astra tasarım olarak bence diğerlerinden üstün ama Hb Civic'lerde hoşuma gidiyor.Golf tamam iyidir vs. ama tasarımda da iyidir deniliyorsa burada bir iş vardır ;) Octavia hele sedandan tek farkı arka camın da açılıyor olmasına rağmen bağaj hacmi kıyaslanıyor :)

Bu sınıfta araba alacak olsam Astra kesinlikle listemin başında yer alırdı. :)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet babamın.o yüzden kendi malımı şu ana kadar övmedim.bu konuda mazda 3 şöyle güzel böyle güzel dediğim bir mesajımı gösterin daha ağzımı açmayacağım.yok sadece kıyaslama açtık ve bu kıyaslamada mazda 3 önde diye yadırgadığınız bu durumu böyle iftiralarla geçiştirmeye çalışmayın.

mazda 6'ya dar ve dandik ,astraya d segmentinden geniş ve kaliteli diyen bir insan fanatik olmazken sadece golfu beğenmemle ne alakaysa mazda 3 hayranlığı yapıyormuşum.siz şartlanmışınız.mazda görünce sinirleriniz atıyor ve bunu kaldıramıyorsunuz.ben bunu anlamış oldum.ısrarla lafı farklı yöne çekmeye kalkan insanlara bir kelime daha yazmayacağım.dikkat ettiyseniz bu ana kadar saygımı seviyemi korudum.kimseye 'sen salakmısın niye mazdayı sevmiyorsun' ,'mazda dünyanın en iyi aracı' gibi kendimi ve sizi kandıracak mesajlarda atmamdım.mazdayı övecek bir tek kelime söylemedim.
birde övseniz neler olacak belli değil açtığınız konularla kaç kişiyi burda sinir ediyorsunuz bunu yapmaya hiç hakkınız yok Mazda kimse kötü demiyor ama kalkıpta bir Opel Fun sitesinde sürekli olarak Mazda karşılaştırmaları açmanız çok saçma yok Insignia Ncap görende 1 yıldız aldı sanıcak yapmayın allah aşkına manalı manalı başlıklar açıyorsunuz son bir haftadır sürekli her konu Mazda başlıklı ve çaktırmadan Mazda'yı yeriyorsunuz belki amacınız bu değil ama bu şekilde yaklaşmanız bunu bizlere böyle lanse ediyor ve herkes haklı olarak size tavır almış durumda başlık açmayın yazmayın demiyoruz ancak her başlıkta temkinli olarak Opel'e laf çarptırıyorsunuz herkes kendi aracını sahip olduğu aracın markasını över bunu yadırgamıyorum ancak amaç sidik yarıştırmaksa inanın bu siteden sağ çıkmanız pek olası değil...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazda babanızın olsa gerek...

Hehe

evet babamın.o yüzden kendi malımı şu ana kadar övmedim.bu konuda mazda 3 şöyle güzel böyle güzel dediğim bir mesajımı gösterin daha ağzımı açmayacağım.yok sadece kıyaslama açtık ve bu kıyaslamada mazda 3 önde diye yadırgadığınız bu durumu böyle iftiralarla geçiştirmeye çalışmayın.

mazda 6'ya dar ve dandik ,astraya d segmentinden geniş ve kaliteli diyen bir insan fanatik olmazken sadece golfu beğenmemle ne alakaysa mazda 3 hayranlığı yapıyormuşum.siz şartlanmışınız.mazda görünce sinirleriniz atıyor ve bunu kaldıramıyorsunuz.ben bunu anlamış oldum.ısrarla lafı farklı yöne çekmeye kalkan insanlara bir kelime daha yazmayacağım.dikkat ettiyseniz bu ana kadar saygımı seviyemi korudum.kimseye 'sen salakmısın niye mazdayı sevmiyorsun' ,'mazda dünyanın en iyi aracı' gibi kendimi ve sizi kandıracak mesajlarda atmamdım.mazdayı övecek bir tek kelime söylemedim.

Övülcek birşeyi olsa överdin..Neyine mazda3ün önde görmüyon mu testin saçmalığını golfün logosu çok güzel yorumlara bak astarnın geride olmasının sebeplerinide bulamamışlar her yere yüksek fiyatı nedneiyle arkada yazmışlar kör müsün? Ayrıca mazda niye 2.2 de diğerleri dizel galiba sana sormuyorum lafım ortaya senin birşey bilmediğin belli zaten sene önceki konuyu koymuş buraya ..Saf adam bak terbiye sınırlarımı zorluyorsun d segmenti olması c segmenti arabdan geniş büyük olması bu konuda kıyaslanamaası anlamınamı gelir evet dar dandik ne olmuş kümes tam bindikte biliyoruz insigniada daha geniş astrada arka koltuklar bakımından var mı? çek fotoğraflaı koy o zaman adamsın tamam mı bende koyacağım?

konunun gereksiz yere çekilmesi sebebiyetiyle konunun kapatılmasını rica ediyorum.

Sen git bu forumdan..

birde övseniz neler olacak belli değil açtığınız konularla kaç kişiyi burda sinir ediyorsunuz bunu yapmaya hiç hakkınız yok Mazda kimse kötü demiyor ama kalkıpta bir Opel Fun sitesinde sürekli olarak Mazda karşılaştırmaları açmanız çok saçma yok Insignia Ncap görende 1 yıldız aldı sanıcak yapmayın allah aşkına manalı manalı başlıklar açıyorsunuz son bir haftadır sürekli her konu Mazda başlıklı ve çaktırmadan Mazda'yı yeriyorsunuz belki amacınız bu değil ama bu şekilde yaklaşmanız bunu bizlere böyle lanse ediyor ve herkes haklı olarak size tavır almış durumda başlık açmayın yazmayın demiyoruz ancak her başlıkta temkinli olarak Opel'e laf çarptırıyorsunuz herkes kendi aracını sahip olduğu aracın markasını över bunu yadırgamıyorum ancak amaç sidik yarıştırmaksa inanın bu siteden sağ çıkmanız pek olası değil...

Aynen işte benim dediğimde bu Yüksel..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf VI nın kasasını pek beğenmiyorum. Dikizden baktığımda polo ile ayıramam da cabası :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bu karşılaştırmada Octavia'nın işi ne yaw. bugün öğrendim, Octavia'nın rakibi Insignia'ymış, Skoda forumu öyle diyor:D:D

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç kıyaslamak yorum yapmadan suçsa yaşamayalım o zaman.
sadece karşılaştırma açtım golfun tasarımı güzel dedim arkadaşlar bilgilerdende mazdayı almışlar hemen sen mazdacısını.3ügolfü niye övüyorsun diye çocukca davranışlara girdi.burda suçun üstümde olduğunu sanmıyorum.kıyaslamalar sinir katsayınızı artırıyorsa opc insignia ve audi s4 kıyaslamasına niye kötü yorum yapmadınız.sanırım övülmek hoşunuza gidiyor :) kısacası sidik yarışını kimin yaptığı konusunda düşünmek lazım.tek taraflı bakmamak lazım.

Son düzenleme:

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıyaslamak değil farkındaysan senin yaptığın şey biraz farklıya gidiyor artık..
yav mazdayı övdüğüm mesaj gösterin.siz mazdayı övdüğümü iddia ediyorsunuz.arkadaşlar mazda yazısını görünce mazda 3 tasarımı iğrenç bu karşılaştırma taraflı dediler olabilir dedim.sadece kopyala yapıştır yaptım dedim.ha bu taraf olmaksa cidden feci tarafçıyımdır!

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav mazdayı övdüğüm mesaj gösterin.siz mazdayı övdüğümü iddia ediyorsunuz.arkadaşlar mazda yazısını görünce mazda 3 tasarımı iğrenç bu karşılaştırma taraflı dediler olabilir dedim.sadece kopyala yapıştır yaptım dedim.ha bu taraf olmaksa cidden feci tarafçıyımdır!

Övmek değil bahsettiğimiz bu nedir yani birden foruma aktif olmaya başlıyorsunuz ve ardı gelmeyen mazda konuları bu nedir şimdi..Eski konuları gündeme getiriyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...