Astra - Golf - Focus - Mazda 3 - Civic - Octavia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzatmaya gerek yok..Alman otomobilleri olayın bitmiş halidir.Diğerleri iyi gibi görünürler sadece. Opel çok iyi bir marka olabilir ama VAG gurubu çok çok iyi.

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müslüman mahallesinde salyangoz satıyorsunuz.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banane astradan.ben golfun tasarımını beğeniyorum dedim diye resmen cephe alındı.astraya birşey mi dedim.sattıysa sattı.babamın markasımı?
Mazda babanızın olsa gerek...

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazda babanızın olsa gerek...
evet babamın.o yüzden kendi malımı şu ana kadar övmedim.bu konuda mazda 3 şöyle güzel böyle güzel dediğim bir mesajımı gösterin daha ağzımı açmayacağım.yok sadece kıyaslama açtık ve bu kıyaslamada mazda 3 önde diye yadırgadığınız bu durumu böyle iftiralarla geçiştirmeye çalışmayın.

mazda 6'ya dar ve dandik ,astraya d segmentinden geniş ve kaliteli diyen bir insan fanatik olmazken sadece golfu beğenmemle ne alakaysa mazda 3 hayranlığı yapıyormuşum.siz şartlanmışınız.mazda görünce sinirleriniz atıyor ve bunu kaldıramıyorsunuz.ben bunu anlamış oldum.ısrarla lafı farklı yöne çekmeye kalkan insanlara bir kelime daha yazmayacağım.dikkat ettiyseniz bu ana kadar saygımı seviyemi korudum.kimseye 'sen salakmısın niye mazdayı sevmiyorsun' ,'mazda dünyanın en iyi aracı' gibi kendimi ve sizi kandıracak mesajlarda atmamdım.mazdayı övecek bir tek kelime söylemedim.

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun gereksiz yere çekilmesi sebebiyetiyle konunun kapatılmasını rica ediyorum.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam neyse burda 5.sıraya dusmesının sebebı bagaj hacımı ve pahallı olmasından degılmı ama nıyeyese mazda ve octavia sedan ne iş ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...