Astra G klima fanı beyine ait soketin dizilişi

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünde belirtmiştim sayfada bi kaza geçirdim ve ön tampon + radyatör değişti
sıkıntım astra g lerde tamponun içinde solda bi beyin var klima ve soğutucu fanı kontrol eden evet o beyinin 2 soketi var ve bu soketlerden birinin içindeki pinler plastik soketin içinden çıktı ve elektrikçim bunu tekrar yerlerine dizmem için yapılmış bi tanesini göremem lazım dedi şimdi bana bunun bi renk kodlu şeması veya hazırının resimleri lazım bi bilgisi veya kaynağı önerisi olanlardan acil olarak yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Erhan Abi.. Benim de bir ara lazım olmuştu devre şeması ve tis 2000 programını bulup indirmiştim internetten..Her istedğimi de içinde bulabilmiştim..Yalnız win8 ile uyumlu olmadığından kullanamıyorum şu anda..Yanlış hatırlamıyorsam indirdiğim site şuydu;

http://devxstudis.org/ope/opel+tis+2000+magyar.html

Ama dili sürümü vs farklı olabiliyor..Dikkat edersin..olmadı arama motorundan arat..çıkar..Ya da tis 2000 i olan bir arkadaş bakıversin..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tis2000 diğer bilgisayarımda, kullanan birisi yardımcı olacaktır.

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Erhan Abi.. Benim de bir ara lazım olmuştu devre şeması ve tis 2000 programını bulup indirmiştim internetten..Her istedğimi de içinde bulabilmiştim..Yalnız win8 ile uyumlu olmadığından kullanamıyorum şu anda..Yanlış hatırlamıyorsam indirdiğim site şuydu;

http://devxstudis.org/ope/opel+tis+2000+magyar.html

Ama dili sürümü vs farklı olabiliyor..Dikkat edersin..olmadı arama motorundan arat..çıkar..Ya da tis 2000 i olan bir arkadaş bakıversin..

bi şey daha bu tis 2000 sadece astra g ler içinmi yoksa bütün modellerin bilgilerimi var

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah teşekkürler

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen agilasından omegasına kadar var..İstediğin devrenin şemasını bulursun..Zten kullanımı kolay girdiğinde hemen araç bilgilerini istiyor.. 1.4 / astra / 00 model vs gibi..Ona göre de çıkıyor..Halledilir, can sıkma devreyi bulduktan sonra lehime bakıyor iş..

Son düzenleme:

ceryantronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen agilasından omegasına kadar var..İstediğin devrenin şemasını bulursun..Zten kullanımı kolay girdiğinde hemen araç bilgilerini istiyor.. 1.4 / astra / 00 model vs gibi..Ona göre de çıkıyor..Halledilir, can sıkma devreyi bulduktan sonra lehime bakıyor iş..

dosyayı 3 saat sonunda indirdim peki nası kuruluyor 31 tane part var

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dosyayı 3 saat sonunda indirdim peki nası kuruluyor 31 tane part var

Çok iyi..Bu dosyalar e-alana sıkıştırılmış(paketlenmiş) olarak konuluyor..Bu klasörleri de açmak için ekstra programa ihtiyacınız var..Muhtemelen sizde vardır..Siz ilk dosyaya sağ tıklayıp (örn winrar programıyla)aç diyerek Hard Diskinizde uygun bir hedef klasör içine çıkarın..Ardından açılan dosyalar içinden setup u tıklayın kurulsun..