Astra G Katalizör

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bunu danışayım egzosculara inş. olumlu bir yanıt alırım bu arada başka fikri olan varmı
ben çok iptal ettim yanmıyor iptal derken içini boşalttım bu arada kaynak girdimi işe o2 sensörler bozulur sensörler sökülecek öyle kaynak olacak buda ince bi detay

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok iptal ettim yanmıyor iptal derken içini boşalttım bu arada kaynak girdimi işe o2 sensörler bozulur sensörler sökülecek öyle kaynak olacak buda ince bi detay

abi işte bi önceki arkadaşınki gibi belli olmuyo

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta Z motor ve anlaşılan gidip paşa paşa 800-1000 neyse bayılacak gibiyiz.

ByDenizci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kat sorununu nasıl çözdünüz gerçi siz konuyu açalı 2 yıl olmş ama benimde katın içini boşalttılar yaklaşık 6 aydır boş ışık filan yok ama bende çekiş düşüklüğü hissediyorum araç 2001 model comfort motor nedir bilmiyorum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kat iptali aracı rahatlatır en büyük egzozcu yalanı.çıkarttığı katalizörü en kötü 350 -400 liraya satıyor.en dolu işe yaramaz katalizörün bile hurdası 200 lira ediyor.hep faydalarını yazmışsınız bende zararlarına değineyim.1.kötü koku 2.çekişte düşme 3.beyine gönderilen yanlış sinyaller sonucu yakıtta arttış. 4.bir süre sonra egzoz zırıltısı başlar çünkü katalizörün bir nevi susturucu görevide görür.

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tıkandıgında ne gıbı belırtılerı var bunun cekısı dusuruyor arabayı kasıyor ve araba ısık yaktıgında 110 gecmeme gıbımı ama ısık sondumu araba roket gıbı gıdıyor bogle bı sorun varda

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
helikopter e benzeyen sarı bir uyarı lambası yakar.egzoz çürük yumurta gibi kokar

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun kat degıl gaz kelebegı bogazı temızlıgı yapıcklr sımdılk bakalım ne olcak

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal agrıza lambası yanıyor ama katalizörden supe edılıyor nasıl ıs anlamadım lpg lı araclarda cabuk dolarmıs dgrumudur 113 bin km de araba 2 seneden berı lpg var