Astra G Drag için En İyi Kalkış Hangi Devir ?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
İmzadaki araç seninmi hocam. Yere çok basık duruyor sanki altından çakıl taşı geçmeyecek seviyede :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım hocam aman diyim arabayı bu kadar basma yazıktır günahtır :)

gözüm döndü usta :D el yapımı yatırcam sanırım. 13 cm basacak. buda demektir ki ön lip yerde :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
gözüm döndü usta :D el yapımı yatırcam sanırım. 13 cm basacak. buda demektir ki ön lip yerde :D

13 cm çok çok fazla hatta aşırı hiç arabayı heder etme derim maksimum 6-7 bilemedin 8 cm yeter o bile fazlada bu kadar gözün döndüyse maksimum o kadar indir.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
coil arıyorsunda benim corsa orjinal halde bursada sürtmediğm yer kalmadı 14 jantları takınca alırken normal corsadan 3 cm kısa olan seçenek vardı basık olsun azıcık diye onu istemiştim şimdi diğerini mi alsaydım dediğim oluyor çoğu zaman:)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coil arıyorsunda benim corsa orjinal halde bursada sürtmediğm yer kalmadı 14 jantları takınca alırken normal corsadan 3 cm kısa olan seçenek vardı basık olsun azıcık diye onu istemiştim şimdi diğerini mi alsaydım dediğim oluyor çoğu zaman:)

Bende şuan orjinal 15 jant ve 65 yanak lastik var çok yüksek. Önlere coil atıp 45 yada 50 yanak lastik almayı düşünüyorum. Şuan yüksekliği 13 cm arabanın. Alacağım el yapımı coilde 13 cm indircek. Buda beni tatmin eder :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi