► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet sizde ABS yokmu.?
Bizim X120 diye bahsettiğimiz normalde ABS soketidir.
Ama sizde yok..

olmaz olur mu abi. var tabikide. abs ısıgı var panalde. herseyi geç ara ara şok fren yaparım denemek için. abs devreye giriyor. belki daha farkli bir şekilde soketi vardır. ama var yani eminim.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
enteresan bir durum.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun opel türkiye müşteri hizmetlerini aradım. aracımda tesisatın olup olmadıgı ogrenmek için. ama teeflondaki yetkili servise girmeniz gerek. bizim burdan yetkimiz yok. vs vs diye geveledi.

yani illa servise sokacaklr bi şekilde..

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar forumda yeniyim bu konuyu araştırıyorum. 2001 model astra g elegance otomatik aracım var.z16 motoru var. cruise için kolu aldım. direksiyonu açında cruise için kablonun hazır olduğunu gördüm. yazılım için servise götürünce cruisenin bu araca uygulanamayacağını söylediler. ne yapmalıyım. hakkatten olmaz mı. yoksa istanbulda bunu yapabilecek bir yer varmı. her gün işie gitmek için 110 km yol yapıyorum ve acil artık buna ihtiyacım var. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel calisma olmus ellerine saglik... Peki bu x motorlarin gaz pedallarini elektronik yapamiyor muyuz ki :)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar forumda yeniyim bu konuyu araştırıyorum. 2001 model astra g elegance otomatik aracım var.z16 motoru var. cruise için kolu aldım. direksiyonu açında cruise için kablonun hazır olduğunu gördüm. yazılım için servise götürünce cruisenin bu araca uygulanamayacağını söylediler. ne yapmalıyım. hakkatten olmaz mı. yoksa istanbulda bunu yapabilecek bir yer varmı. her gün işie gitmek için 110 km yol yapıyorum ve acil artık buna ihtiyacım var. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

hangi servise gittin. Nasil bir servis o.

araçlarımız aynı. seninki otomaik. hayli hayli olur.. bende oluyoda sende nasil olmaz. o servis ugrasmak istemedigi için öyle diyor..
yalniz seninde tesisatın benimki yarımdır.. direksiyondaki tesisat tam beyine ulaşmiyor.. yeni tesisat çekilmesi lazım. direk beyine..
Aklı başında bir servise gidin yardımcı olacaklar..

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdan yazmam sorun olmazsa opel erpaş küçükyalı. sonra kartalda bir özel servise gittim. olur dediler ama yetkili servis yapsa daha iyi olur dediler biz hiç yapmadık filan. birde senin aracın otomatik olduğu için debriyaj switchi lazım olmaz dediler. bu doğrumudur. istanbulda yapan bir servisin bilgilerini verirseniz çok çok mutlu olacağım. acil lazım olan birşey bana