Astra G - Birsürü problem, önerileriniz?

kdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu nası bişeydir anlayamadım, buraya bilmemne marka jant+bodykit+yürüyen disco ses sistemi sorup ertesi gün 3.5 milyara hepsini aldım ama değdi desem herkes helal, kralsın, süpersin, araba da 10 numara olmuş diyecekti, bunlara para harcamak olumlu karşılanıp dalkavukluk yapılırken kendi halinde bir adamın sorduğu sorulara verilecek ne kadar saçma ve kompleksli cevap varsa verildi, allah iyiliğinizi versin ne diyeyim...

kdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 1-2 ve 7.maddeleri hallettim. listeyi tamamlayınca "bitmiş senin araba" diyen arkadaşlar için bi resim koyacam. bakalım bitmiş mi yeni mi başlıyor :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kdogan' Alıntı:
ya bu nası bişeydir anlayamadım, buraya bilmemne marka jant+bodykit+yürüyen disco ses sistemi sorup ertesi gün 3.5 milyara hepsini aldım ama değdi desem herkes helal, kralsın, süpersin, araba da 10 numara olmuş diyecekti, bunlara para harcamak olumlu karşılanıp dalkavukluk yapılırken kendi halinde bir adamın sorduğu sorulara verilecek ne kadar saçma ve kompleksli cevap varsa verildi, allah iyiliğinizi versin ne diyeyim...

bana kalırsa sen bu mesajından sonra pekte bir yardım bekleme .. ki iyikide yapmıslar o yorumları sen iyi niyetten anlamadıktan sonra gerisi boş