Astra f Sfi & Astra H 1,6 t 180hp sizce hangisi ..

Astra f sfi mi yoksa & Astra h 1,6 t 180 hp mi ...

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
orjinal iki araç denenirse daha açıklayıcı olur sonuç, bizde görmüş oluruz yeni ile eski arasındaki gelişmeyi. sene 1994 olmasada gsi ın 2010 yılı teknolojisindeki araçları kovalıyor olması zaten yeter de artar bence.

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ust devirlerde gtc nin alt devirlerdeki kadar iyi olmadıgını soyluyorlar ama denemek gerek...260 ları gorecegini sanmıyorum gtc nin

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
standart gsi düzde uygun şarta denk gelirse 240 yada çok dibini zorlarsan ortam durum çok müsait olursa 250 görür ama 1.6 gtc 260 ı yokuş aşağı bile göremez

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradasın sanırım istanbula yolun düşerse ben denerim 2.0 turbo ile

bu haftaiçi istanbula gelme ihitimalim var, gelirsem seve seve deneriz.

biri gelmiş deneyin görelim bakalım erdinc bey emre sen 2.0 gtc ile deil opc ile denesen aynı bayagı bi fark olur herhal 5 tır falan girer herhal araya :D

olay 1.6 t dan basladı 2.0 yetmedi, opc ye gitti, heralde sizin gsi lar 300+ hp. bence de turgay bey deneyelim görelim 5 tır mı gircek kac treyler gircek :)
2.0 Turbo ve 2.0 Atmosferik! Çok adil olur gerçekten ama ben yinede denerim ;)

bence de 2.0 turbo ve 2.0 atmosferik adil olmaz ama yazılanlara bakılırsa durum öyle görünmüyor...

standart gsi düzde uygun şarta denk gelirse 240 yada çok dibini zorlarsan ortam durum çok müsait olursa 250 görür ama 1.6 gtc 260 ı yokuş aşağı bile göremez

benim ankarada iki tane arkdasımda var stock 1.6 turbo gtc, ikisi de görüyor 260 ı, bu kadar emin konusuyorsunuz, göremez diye, imkanınız varsa binin bir 1.6 turboya görün ne oldunu...

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben izmirdeyim arac saglamken 1.6 turbo gtc ile aydın otobanında bastık ama farkedemedim herhalde .....ancak kısa mesafede iyi degil

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erdinc bey ben deil emre denemek istemiş ankaradaki emreler iki tane cünkü ki ankaradaki ile denemenizi tavsiye etmem yazık olur size benden demesi ki bu site emrenin ne oldugunu iyi bilir ;)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...