Astra f rolantİ sorunu???

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Hocam, öncelikle geçmiş olsun. Özel bi şey yapmadım. Yani üstünde 2009 yılında araba 150 bindeyken eski sahibi tarafından taktırılmış atiker klasik sistem LPG var. Aldığımdan beri yakıt hemen hemen böyle. yazın ya da sıcak havalarda diyelim 13.5/14 kuruşları rahat görüyor (uzun yolda, yüksüz sayılabilecek şekilde, maksimum 90 km hız ile bu değerler)

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam, öncelikle geçmiş olsun. Özel bi şey yapmadım. Yani üstünde 2009 yılında araba 150 bindeyken eski sahibi tarafından taktırılmış atiker klasik sistem LPG var. Aldığımdan beri yakıt hemen hemen böyle. yazın ya da sıcak havalarda diyelim 13.5/14 kuruşları rahat görüyor (uzun yolda, yüksüz sayılabilecek şekilde, maksimum 90 km hız ile bu değerler)

Teşekkür ederim hocam sizin araçtaki lastik ebatı kaç acaba ondan fark edeceğini düşünüyorum da çok olmaz herhalde benim araca önceki sahibi 15 jant takmış:rakir: biraz ağır olabilir 185/60/15 lastik var yakıt konusu ve biraz esneme payı olması açısından değişeyim diyorum ama keratanın yol tutuşu güzel :bir:

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Hocam, benim lastik ölçüm orijinal, 175 / 70 / 13.