Astra F Ön Fren Diski Ölçüleri

akhunma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

1997 model Astra F HB 1.6 16V GLS Otomatik (X16XEL) aracım için aldığım ön fren kombinasyonu ile 300 km. yi tamamladım. Fren hidroliği ile birlikte değişim yapıldı. Oldukça memnunum. Özellikle fren performansında ve dozajlamada hissedilir bir artış oldu. Ayrıca frenleme esnasındaki ses olayında da eser kalmadı. Tavsiye olunur. Saygılarımla.
Disk için: TRW DF1625
Balata için: TRW GDB951

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

1997 model Astra F HB 1.6 16V GLS Otomatik (X16XEL) aracım için aldığım ön fren kombinasyonu ile 300 km. yi tamamladım. Fren hidroliği ile birlikte değişim yapıldı. Oldukça memnunum. Özellikle fren performansında ve dozajlamada hissedilir bir artış oldu. Ayrıca frenleme esnasındaki ses olayında da eser kalmadı. Tavsiye olunur. Saygılarımla.
Disk için: TRW DF1625
Balata için: TRW GDB951

Aynı araca sahibiz. Sizin gibileri forumda görmek ne güzel :)

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı araca sahibiz. Sizin gibileri forumda görmek ne güzel :)

Ben de 1997 model Astra F x16xel .. motor aracımı 8 sene kullandım ve sadece 4 amortisiör ile bir devirdaim değiştirdim , her şey güzel giderken aracıma bir Lovato lpg taktırdım ve bir daha aracım düzen tutmadı , çekiş düştü, yağ eksiltti , lpg aracıma uyum sğlamadığı gibi aracın kimyasını da bozdu ve sonunda sattım.Yerine sıfır almama rağmen , hala Opeli özlüyorum.