Astra F Kullanıcıları Buraya

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bin tilki dolanıyo kafamda panterle ilgili, işlerim aklımdaki gibi işlerse yapabilirim öyle bi hareket, bakalım kısmet
Hakan abi Kasırganında hesabı kesildi 1 sene içinde her an satılabilir :cry::cry::cry: bu sefer bende engel olmucam ;) yoksa yazın gittiydi :eek: bakalım inş. yine kısmet çıkar :) yoksa benim yüzümden evde kalcak :D :D :D

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla benzin 2 ytl olsa ben göbek atarım lpg de kullanamıyorum kahretsin böyle iktidar olmaz olsun igdaş zarardaymış piyasadan toplayamamış parayı doğalgaza zam düşünülüyormuş millet çaktı vatandaş ödesin ver ver ver nereye kadar ...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arık Lpg ye geçmeninde bir esprisi kalmadıı desenize...Otomotiv çökme noktasına geldii,hükümet destek verecegine köstek oluyor...Otomotiv devlerini kacırırsa,kına yakarlar...
Hükümetin demesine göre,bankalar taşıt kredilerini eskiden %90 nı nı onaylarken..Kriz yüzünden şimdi %60 ını geri çeviriyormuş..Bu yüzdende otomotiv krizden en fazla etkilenen taraf olmuş..Hükümet bunun üzerine bankalara teminat vermiş ''biz kefiliz,kredileri onaylayın'' demiş..
Peki bir taraftan bu sekilde canlandırmaya calısırken otomotivi,Lpg ye ve benzine yapılan zamlar ne anlam taşıyor...Bundan su anlasılıyorki lafla sektör canlanmaaz,ayrıca birileri bunlara politikayı ögretmeli.. Halka bu acıkları ödeteceklerine Fatih Terim'in maaşın kessinler biraz..Futbol gibi (ispanya kralının da dediği gibi)halkı sadece uyutmaya yarayan aptalca oyuna akıltılan parayla devlet düze cıkar...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu bu kriz hesapları bizim gördüğümüzden de karışık
bir tarafta bişi yok deyip zammı dayayan hükümet, öbür tarafta kriz kara dönüştürmek için her şeyi yapan işverenler...
osd nin internet sitesinde yayınladığı üretim ve satış rakamlarına bakılırsa otomotiv ana sanayimiz işçi çıkışları ve üretim duruşlarına rağmen geçen yıla ve önceki aylara göre halen çıkış grafiği seyrediyor..
bu tutumlar da oldukça düşündürücü.. yani devlet destek versin de üretim yapalım işçi çıkarmayalımdan çok daha fazlası var işin içinde...

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cem Hakko bi laf etmişti..'' bu tip kirizler işimize gelir ki performansı düşmüş vede zaman içinde maaşı fazlalaşmış elamanı tesfiye acısından demişti.. işte sosyal devlet anlayışı

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bende f ciyim. aracımda 195/55/15 lastikler var. fakat değişim zamanı geldi. bunlarla yol tutuşu çok güzeldi. fakatbozuk yolda iyi değil. nasıl bir şey önerirsiniz. marka olmasına gerek yok. ebat önemli

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu bu kriz hesapları bizim gördüğümüzden de karışık
bir tarafta bişi yok deyip zammı dayayan hükümet, öbür tarafta kriz kara dönüştürmek için her şeyi yapan işverenler...
osd nin internet sitesinde yayınladığı üretim ve satış rakamlarına bakılırsa otomotiv ana sanayimiz işçi çıkışları ve üretim duruşlarına rağmen geçen yıla ve önceki aylara göre halen çıkış grafiği seyrediyor..
bu tutumlar da oldukça düşündürücü.. yani devlet destek versin de üretim yapalım işçi çıkarmayalımdan çok daha fazlası var işin içinde...

Hakan ben otomotiv sektöründe calışıyorum...Toyota Auris,Ford Connect,Honda Civic'in plastik parçalarını,benim bulunduğum fabrikada üretiyoruz...İnan Sevkiyatlarda yarı yarıya düşüş var..Ayrıca Toyota ve Ford' alım satımında arkadaşlarım var yaprak kımıldamıyo diyor...Ben bişey anlamadımm..Birileri bi işler karıştırıyor ama ne...
Hüseyin abinin anlattığı olaya aynen katılıyorumm..Cem Hakko dogru söylemiş...Ama ALLAH büyüktür..Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste....

Bu arada Site çokmu yavaş..Zor giriyorum artık,sayfa zor acılıyor...

Bornovalım Aramıza hoşgeldin...Ben Lassa İmpetus 195/60/15 kullanıyorum tek sıkıntım 55 yanaktan biraz daha fazla yakması ve yavaş olması...
İmza olayınada el atarsan iyi olur...İsim soyad yazmazsan problem yaşayabilirsinn..Bir sıkıntın olursa elimizden geldiğince ve yaşadıgımız tecrübelerimizle yardımcı olmaya calısırız...

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Opelci Arkadaşlarım

Pazar yeri ilanlarımda 2003 astr njoy un ilanını yayımlamıştım. Aracımı sattım ancak bir araç almam lazım ve opelden vazgeçemiyorum. Toyotasına hondasına accorduna civicine meganelara, albealara baktım...Fena alıştık galiba..

Şimdilerde astra f lere bakıyorum ve bikaç aday var. Ve aradıgım özellikler arasında otomatik olması geliyor.

Vectra b otomatiklerde (yerli üretim gerçi) şanzımanda problem çıktıgını duydum gördüm, ancak astra f lerde durum nedir arkadaşlar? İlgilendigim araç 98 model gls otomatik klima abs airbag li model ve sedan ve benzinli 125 binde kırmızı, sağ arka kapı dış sacı değişmiş, sağ ön camurluk boyalı, kalanı orjinal.

Bu kasalar nasıldır?Araç kaç kilodura varan sorularım gibi, klima otomatikte nasıldır?Lpg uyumu var mıdır gibi sorulara, yakıt tüketimi manuel viteslere göre nasıldır sorularıma ve aklıma gelmeyen ; bu anlamdasizin ekleyeceginiz tavsiyelere kulak vermiş durumdayım.

Astra f ve g kıyaslaması nasıldır?Bagaj hacimleri f lerde nasıldır, g lerde 420 lt bagaj var idi, sedan ve hb kasalarda f ler nasıldır? Kronik sorunları g lerde oldugu gibi egr valfi, arka cam düşmesi midir mesela?

Bu gls modelleri sanırım 15 jant, gl serilerine göre farkları nelerdir?

Hadi beni aydınlatın.

Opelden kopamıyorum galiba...

Teşekkürler

Son düzenleme:

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyede bir ilke NGG 75 imza attı. Türkiye deki ilk ve tek OPC Line Astra F NGG 75;)

yarın gövde ve motoru yıkanmış ve fotoğraflanmış haliyle sizlerle.