Astra F Kullanıcıları Buraya

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
big485643773792396c3436ju8.jpg
resimde işaretli düğme ne işe yarıyor ; acaba bagaj kapağını içerden açmaya mı yarıyor; basınca hiç bir şey olmadı da...???

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok büyük geçmiş olsun ailcanya harbiden adam ismini azıp bide imzasını atmışya:mad: :mad: :mad: :bisiklet: böle üstünden geçmek gerek ama boşver alican cidden çok kötüya allahtan boyayı tam kazımamış yoksa durum vahimdi:eek:
bide satılık konusuna gelelim dediğim gibi Alican donanım ve aracın durumu acaip etkiler eğer temizse gerçekten satmakta zorluk çekmezsiniz ;) ama işte aracın sıkıntıları varsa yok fiyatına gider;) yani aracını o kadarda küçümseme:) GL olup donanımsız olsa bile 12den aşağı satma derim:) çünkü değeri o kadar;) hayrılısı diyelimn bakalım bi Fciler grubundan bi F daha gidecek heralde:cry: ya o güzelim araca nasıl kıyacaksınız ya:D neyse hayırlısı olsun Alican:)

aracın Allaha şükür bi problemi yok aslında bu kadar problemsiz olduğu için sıkıldım :) 7 senedir kullanıyoruz ciddi anlamda arıza çıkarmadı e böyle olunca peder beyde çok memnun satmamakta ısrarcı :) ama artık ısrarlarıma dayanamadı çaresiz satıcaz inş.:) bide benim seneye okula arabayla gidip gelme ihtimalim var biliyorsunuz kullanmayan bu aracın ne kadar iyi olduğunu bilmez sonra konuşup durucaklar alican 12 yaşında arabayla gelmiş filan diye:D aslında çok güzel araç cidden insan kıyamıyoda ama 7 sene oluncada sıkılıyo değişiklik şart.bizimki gl ama gl lerin klimasız olanları filanda varmış bizimkinde klima alarm airbag filan var :good:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good:
dış havayı içeri alıp almama kısmını ayarlıyoruz o düğmeyle
malesef bizim araçlarda bagaj butonu yok
:good: :good: :good:
peki Hakan abi klima kapalıyken yarıyomu sanki klma kapalıyken içersine kamyon egzoz dumanı doluyo gibi oluyo:eek: klimayı açınca hemen o havayı dağıtıyo:) benim o dikkatimi çekti:D klima kapalıyken noraml havalandırma açıkken sanki kokuyu dağıtmıyo gibi geldi:eek:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın Allaha şükür bi problemi yok aslında bu kadar problemsiz olduğu için sıkıldım :) 7 senedir kullanıyoruz ciddi anlamda arıza çıkarmadı e böyle olunca peder beyde çok memnun satmamakta ısrarcı :) ama artık ısrarlarıma dayanamadı çaresiz satıcaz inş.:) bide benim seneye okula arabayla gidip gelme ihtimalim var biliyorsunuz kullanmayan bu aracın ne kadar iyi olduğunu bilmez sonra konuşup durucaklar alican 12 yaşında arabayla gelmiş filan diye:D aslında çok güzel araç cidden insan kıyamıyoda ama 7 sene oluncada sıkılıyo değişiklik şart.bizimki gl ama gl lerin klimasız olanları filanda varmış bizimkinde klima alarm airbag filan var :good:
Tabi Alican bilemem ama şahsen öle diyenlerin çok rahat ağzını tıkadığım içi,n pekte satasım yok yine sen bilirsin;) zaten satmazsak sıfırlama işlemine başlıcam:) o zman tam bi kasırga olcak gibime geliyo:eek: ama tabi yeni bi arabada hiç fena olmaz ama ne bileyim işte :D gördün bak bende kararsızım ama sorunu yoksa hiç satıp dertsiz başına dert alma:D tabi sıfır olmamak kaydıyla ustam bana öle diyor;) ayrıca 12 yaşındaki araçla tokatlaması daha güzel oluyo marifet yaşta değil baştadır:) yani sen yürürüne bak kardeşim;)

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bende bagaj açma için olduğunu düşünmüş ve arızalı olduğunu zannetmiştim; ozaman bu düğme kalörifer fnı çalışırken şalışır ; mersine gidince bir deneyim bakalım; vectra a da da klima sirkülasyon düğmesi vardı, onunla aynı işi yapıyır galiba...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bagaj açma için olduğunu düşünmüş ve arızalı olduğunu zannetmiştim; ozaman bu düğme kalörifer fnı çalışırken şalışır ; mersine gidince bir deneyim bakalım; vectra a da da klima sirkülasyon düğmesi vardı, onunla aynı işi yapıyır galiba...
Evet Halil abi hava silkilasyonu yapıyo :good: :good: :good:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good: :good:
peki Hakan abi klima kapalıyken yarıyomu sanki klma kapalıyken içersine kamyon egzoz dumanı doluyo gibi oluyo:eek: klimayı açınca hemen o havayı dağıtıyo:) benim o dikkatimi çekti:D klima kapalıyken noraml havalandırma açıkken sanki kokuyu dağıtmıyo gibi geldi:eek:
bende klima yokki :D
içerde tutarsak havayı boğucu bi hale geliyo ben sürekli dış hava açık pozisyonda kullanıyorum
yazları da otobanda vs. baya serin serin üflüyo sağolsun