Astra F Kullanıcıları Buraya

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
hOŞGELDİN HALİL kardeş.senin araba tek nokta enjeksiyonlu olduğu için normal sistem takılıyor uyum sağlıyor yani.ama bizim 1.6 16v ecotec full enjeksiyon olduğundan illaki sıralı sistem gerekiyo malesef:( normal sistem takılsa inan bugün taktırırım.ama ani yüklenmede patlatma yapıyor ve manifoltu patlatıyor.yakıt da fazla oluyor bu durumda.:good:

hoşbulduk; benim aracım çok noktadan enjeksiyonlu ; çevremde mikserli sistem taktıran bir kaç kişi de var ve patlatma yok; zaten debimetre olmadığı için benzine geçişte tekleme falanda yapmaz; ateşleme iyi olduktan sonra patlatma yapmaz; benimki döküm manifoltlu 8v; 16v olanlar plastik manifold galiba dolayısıyla onlarda manifold zarar görebilir ; ama 1.4 8v döküm manifoldlu ve debimetresiz bir motor için bence sıralı sisteme gerek yok ....

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun dilekleriniz için herkeze teşekkür ederim. Bugün birdaha baktım çizikler derin değil. pasta cila işe yarıyabilir resmini alta koyuyorum bu sadece bi kaputta bi kısmı.

http://img89.imageshack.us/img89/1729/spma0181kq8.jpg

Ya Alican arkadaşın napmışya resmen aracını öldürmüş:( keşke bana deseydin zaten benimkinin müşteriside hazırdı üstüne bi milyar koyar alırdımya;) eğer satmak için acele etmezsen çok üstünde gider merak etme;) ama tabi aracın sıkıntısı varsa tabi buda aracın değerini düşürür:) tabiki ama işte çoğu kişi değerini bilmiyo ve yok fiyatına satılığa çıkartıyo onunda tabi ister istemez piyasaya etkisi oluyo:eek:

Valla duyunca bende çok şaşırdım astra h almak için sattılar ve 14 e gitti gerçi bi kaç kazası filan da vardı biraz problemli bi araçtı. Bizimkinide artık ufaktan satılığa çıkarmayı düşünüyoruz sene sonu gibi dizel astra sedan cosmo almak gibi bi planımız var yıl sonu kampanyaları filan güzel oluyor çünkü o sırada da aceleye gelir ucuza gider diye erkenden satalım diyoruz. bi kaç ay dobloyla idare etmek zorunda kalıcaz ama olsun artık 1,3 dizele alışmış oluruz :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay adi herif resmen m yazmış yanını da karalamış yaw :mad:
boya komple kalkmamış orası iyi...
bi f kasa daha uğurlicaz desene, hayırlısı inşallah, ;)
1.3 multijet doblo kullanıyorum şirketin araç,uzun yolda çok yoruyor,vitesin olduğu kısım insanın sağ bacağına baskı yapıyor sürekli bide çok kolay bayılıyor,sanırım cüsse ağır geliyor 1.3 motora

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim dobloyu babam işe gidip gelirken filan kullanıyor cidden aşırı yoruyor araç özellikle arka koltukta ve yollar bozuksa çok fazla zıplıyor. ama biz uzun yolda kullanmıyoruz genelde şehir içi zaten bi kaç aylık bi dönem olucak azıcık sıkarız dişimizi :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ş.içi için ideal bence ;)
1.9 jtd leri fenaydı onların ilk radara girişim jtd ile olmuştu :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun dilekleriniz için herkeze teşekkür ederim. Bugün birdaha baktım çizikler derin değil. pasta cila işe yarıyabilir resmini alta koyuyorum bu sadece bi kaputta bi kısmı.

Valla duyunca bende çok şaşırdım astra h almak için sattılar ve 14 e gitti gerçi bi kaç kazası filan da vardı biraz problemli bi araçtı. Bizimkinide artık ufaktan satılığa çıkarmayı düşünüyoruz sene sonu gibi dizel astra sedan cosmo almak gibi bi planımız var yıl sonu kampanyaları filan güzel oluyor çünkü o sırada da aceleye gelir ucuza gider diye erkenden satalım diyoruz. bi kaç ay dobloyla idare etmek zorunda kalıcaz ama olsun artık 1,3 dizele alışmış oluruz :)
Çok büyük geçmiş olsun ailcanya harbiden adam ismini azıp bide imzasını atmışya:mad: :mad: :mad: :bisiklet: böle üstünden geçmek gerek ama boşver alican cidden çok kötüya allahtan boyayı tam kazımamış yoksa durum vahimdi:eek:
bide satılık konusuna gelelim dediğim gibi Alican donanım ve aracın durumu acaip etkiler eğer temizse gerçekten satmakta zorluk çekmezsiniz ;) ama işte aracın sıkıntıları varsa yok fiyatına gider;) yani aracını o kadarda küçümseme:) GL olup donanımsız olsa bile 12den aşağı satma derim:) çünkü değeri o kadar;) hayrılısı diyelimn bakalım bi Fciler grubundan bi F daha gidecek heralde:cry: ya o güzelim araca nasıl kıyacaksınız ya:D neyse hayırlısı olsun Alican:)

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fazla derine benzemiyor çizikler. bence bi pasta cilayla geçer. geçen sene benimde kaputta keçi gezmiş aynı seninki gibi çizikler oluşmuştu pasta cilayla geçti

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşbulduk; benim aracım çok noktadan enjeksiyonlu ; çevremde mikserli sistem taktıran bir kaç kişi de var ve patlatma yok; zaten debimetre olmadığı için benzine geçişte tekleme falanda yapmaz; ateşleme iyi olduktan sonra patlatma yapmaz; benimki döküm manifoltlu 8v; 16v olanlar plastik manifold galiba dolayısıyla onlarda manifold zarar görebilir ; ama 1.4 8v döküm manifoldlu ve debimetresiz bir motor için bence sıralı sisteme gerek yok ....
evet halil hatırladım sizin motorlarda çok nokta enjeksiyonluydu:good:ama yılda bir kez bile ateşleme yani buji eskimesinden dolayı patlatma yapsa bile bu uyum sağlamadığının bir göstergesidir:good:normal sistem takılmaz değil ama motorun sağlığı açısından en doğru olanı sıralı sistem takmaktır.yada en temizi benzinle binmektir:)bu arada bizim motorlar da alüminyum manifolt ama ecotec motora normal tüp takmaya vicdanım elvermez doğrusu:)bu arada seninki normal sistem mi yoksa?çok özür dilerim tüpüne laf attıysam:D:D

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fazla derin değil evet.çıkar onlar pastayla:good:

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
evet halil hatırladım sizin motorlarda çok nokta enjeksiyonluydu:good:ama yılda bir kez bile ateşleme yani buji eskimesinden dolayı patlatma yapsa bile bu uyum sağlamadığının bir göstergesidir:good:normal sistem takılmaz değil ama motorun sağlığı açısından en doğru olanı sıralı sistem takmaktır.yada en temizi benzinle binmektir:)bu arada bizim motorlar da alüminyum manifolt ama ecotec motora normal tüp takmaya vicdanım elvermez doğrusu:)bu arada seninki normal sistem mi yoksa?çok özür dilerim tüpüne laf attıysam:D:D

ecotec motora bence de iyi olmaz mikserli sistem; bende tüp yok taktırmayı düşünüyorum ; ama sıralı sisteme gücüm yetmez; italyan olmazsa da taktırmam zaten...