Astra F Kullanıcıları Buraya

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Halil...Bende herkes gibi şikayetçiyim aynalardan..şehir içinde nerde bıraksam arabayı illaki aynaya biri takılmış yerinden oynatmış buluyorum..Gerçi yerine oturtması kolay...Ama birgün kırılacak diye bekliyorum...

Bu lpgde kırmızı ışık yandığında en az kaç km götürüyor bilen varmı?Topu topu 4 yeşil ışık oluyor depo fullken..Adamların söylediğine göre 4. ışık hemen sönmez 3.ve 2. ışık diğerlerine göre daha çabuk söner 1. ışıkta hemen sönmez ve bitmeye yakınken sesli alarm verirmiş.Ama 1. ışığa geldiğinde yeşil olarak yanmıyor kırmızı olarak yanıyor..Bende kırmızı yanar yanmaz hemen lpg aldım ne olur ne olmaz diye..Acaba beni 80 km daha götürürmüydü..?

teşekkür ederim; bu ışıklara hiç güvenmemek lazım;lpgde gösterge olayı hep problemdir; sadece güveneceğin şey bittiği zaman sesli uyarı vermesi;zaten o uyarıyı verdiği anda benzine geçmiş demektir; kırmızı yanınca kaç km gittiğini bitmesini bekleyerek ölçebilirsin; ama deponun konumu değiştikçe şamandıranın hata payı artacaktır; ilk zamanlar bitmeden gaz almamalısın; sonuçta daha önce bu araba benzinde çalışıyordu; gaz bitince gaz al ve kmyi sıfırla; bitene kadar kullan ve bitince gaz al,bu şekilde yakıtını ölç ,eğer anormallik varsa kalibrasyon yaptırman gerekir; şehir içinde enfazla yakacağı 20 ykr olmalı bence;eğer değer bunun üzerinde ise ayara gitmelisin; bu arada benzin pompasının sıhati açısından benzin miktarın en zından çeyrek depo civarı olmalı; unutmamalıyız ki araç lpgde çalışırken benzin pompası da çalışmaya devam ediyor; benzin seviyemiz az olursa pompaya zarar veririz;ben bu yüzden pompa tesisatını yakan bir vectra görmüştüm....

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar sisler tanesi 50 lıradan 100 lıra ama ben sahıbındende bı cocuk buldum aynı markasını 50 lıraya verdı cıftını belkı elınde olursa cocukla ırtıbattayım sızede haber verırım:D

hayırlı ugurlu olsun güzel olmuş angel falan canafar gibi valla :) yalnız zfu 48 gordum ben hiç yabancı gelmedi sankim ya :S

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıx boyatmadım ya burda hergün bi dallama vurup geçiyo habire boyası atıp durcak bende deli olcaktım:D ama tamponların üst kısmı güneş yanığından beyazımsı duruo çözümü bilen varmı nası siyah haline getircem:D ayakkabı boyasıyla boyasam olurmu:D yarında sonaxa vercem arabayı

hayrılı olsun güzel olmuş . tamponları boyattınız mı yoksa gls tamponlarıyla mı değişti bide maliyeti nedir acaba ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tamponları degıstırmedım kendı tamponuydu boyattım...valla 250 falana mal oluyo tamponların boyanması.... dostum gormus olabılırsın valla ankara kucuk:))) nerde oturuyosun

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende aydınlıkevlerde oturuyorum ama caddede falan cok duruyo araba kuzenımde eryamanda oturuyo orda gormusundur belkı:D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar sisler tanesi 50 lıradan 100 lıra ama ben sahıbındende bı cocuk buldum aynı markasını 50 lıraya verdı cıftını belkı elınde olursa cocukla ırtıbattayım sızede haber verırım:D

Eğer elinde olursa bende düşünüyorum sis farı. Birde acaba tamponun arkasında yeri bellimi sislerin yoksa göz kararı mı açılacak delikler birde tesisat çekmek çok zor mu?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıkamayacıya gittim adam işine baktı abi sadece dış herhalde diyor evet dedim satmıyomusun satarsan haberimiz olsun dio valla dedim kopamıyorum bi turlu aractan :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yerı actırıyosun ayagıda kendın yaptırıyosun benım eskı sıslerde dugmesıne kadar tesısat oldugu ıcın bıdaha tesısat cektırmedım