Astra F Kullanıcıları Buraya

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasilsiniz millettt arada ugruyorum garaja :) ne olio ne bittigine bakayorum paylasimlar guzel bir sey daha ogrendim ters calisma olayi kolay gelsin size :)arada ugrarim buraya :)

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
http://img31.imageshack.us/i/16180809.jpg/

ilk resmimiz:DD ama tamponların siyahlarında güneş yanıkları beyazduruyo nası düzelticem onları

hayırlı olsun; selülozik mat siyah sprey boya al 400 ml olanlardan,panjuru sök,farları gazetele; tamponun bordo kısmını gazetele ,siyah yüzeye hafif ince bir zımpara at ve rüzgarsız bir yerde kutuyu uzaktan tutarak akıtmadan boya; bence mükemmel olur; ben iki tamponu söküp komple bu şekilde boyadım hiç dökülmedi ve görüntüsü hoş oldu.....

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar Fciler azönce aracı boya korumacıya bıraktım geldim :) :) :) akşam 8de alcam aracı Bakalım bu sefer aracı meguairsin cilasıyla cilalancak bakalım nasıl olucak çok merak ediyorum :eek: Geçtiğimiz sene rıwaxın ürünleriyle yapmıştık bu seferde meguairsin ürününü deniyelim dedik ;) Hangi ürün daha kaliteli bilemiyorum ama meguairsi daha çok duymuşluğum var ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
zormus yau:) dün biri badem yağı dedi onla olmazmikı acep

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
GL tamponu evet bende çekiniyodum olmazmı acaba diye ustamız iyi çıktı allahtan güzel ayarlamıs:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ters çalışma; motoru stop ettiğin zaman tersine dönerek birkaç sn çalışmaya devam etmesidir; bu durum ise krank milinin çatlamasına ve biyel kolunun eğilmesine neden olabilir; dolayısıyla çok skat bir durumdur; bu yüzden lpgli f kasacılar bu ters çalışma olayına sıcak havalarda dikkat etsinler; kurtulmanın en basit yolu ise motoru stop ederken gaza hgafif basmak; özellikle bu durum tek ekzantrik 8v 1.4 tek nokta lpgli astra ve corsalarda mevcut....

Teşekkürler Halil...Bu herhangi bir zamanda olabilecek bir durum yanii..Sadece yanlış montaj sonucu montajın hemen akabinde olan bir şey değil yani..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Halil...Bu herhangi bir zamanda olabilecek bir durum yanii..Sadece yanlış montaj sonucu montajın hemen akabinde olan bir şey değil yani..

bunu lpgde hiç yapmaması gerekirken bizim araçların motorları bazen yapabiliyor;montajla falan alakası yok; normalde avans yüksek iken yapıyor,bizim araçlarda avans otomatik olunca müdahale edilemiyor; ben bu yüzden ilk taktırdığım lpg sisteminden çok çektim ve 2 ay kullanıp söktürdüm; sonra sıralı sistem ucuz bir marka taktırdım;şimdilik sorun yok çok şükür;ama sıralı sistemde de 16v motorlarda bu sorunu yaşayanlar duydum;hatta brcnin forum sitesinde de var bu sorun; birde yanlış ayar sonucu emme manifoldunda fazla gaz birikmesinden ya da alternatör voltajının yüksek olmasından dolayıda yapabiliyor bu sorunu yanlız benzinde kesinlikle yapmıyor....