Astra F Kullanıcıları Buraya

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar uzun zamandır pek yazmaıyordum konya falan gorev diye geldim bakalım şükür :D şimdi aracada bakım yaptırdım tatile gidicem diye :) sağ rot bası , egzost değişti, yag yenilendi ve yag filtresinin değiştirdim geldim bakımdan cıkarıncca araba sıfır gibi geliyor bana ya :D

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En sonunda banada taktırtcaksınız şu lpg yi :D
Bugün bizim çalışanlardan birisinin şahini ni lpg ciye götürdüm :D rica etti sen götürür müsün diye. İyi dedim aldım anahtarı 4 sokak arka tarafa gideceğim. Hayatımda ilk defa tek özelliği merkezi kilit olan bir araba kullandım. Direksyonla cebelleşirken bir yandan stop etmesin diye aragazı vermek ve vitesleri bulmak cidden zormuş. :D Gerçi bi süre sonra eğlenmeye başladım :D vites değiştirirken aragazı vermek filan zevkliymiş. LPG cide sordum sıralı sistemler ne kadar diye 990 dan başlıyor 1550 ye kadar dedi. Atiker 990 dedi taktık astraya sorunsuz kullanıyor dedi. Bakalım düşünücez artık ciddi ciddi. Ama astranın değerini birkez daha anladım gidip geldikten sonra parkedene kadar sırtımdan terler boşaldı :D

ASTRA şakay gelmez taktır bi LĞP Bak keyfine bak bende VOGAZ DUAL SİSTEM VAR çok memnunum benim araba bide otomatik şehir dışı taban gaz 160-170 krş yakıyo,şehir içi sert ve seri kullanım 200 krş.Taktır gitsin

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
piskopatlar sol aynamı çalmışlar;aynadan hiç eser yok; etrafta kırık v.s. yok ; demin parçacıdan ayna alıp taktım ;durduk yere 40 tlye maloldu; yeni tip ayna 30tl eski tip 55 tl; bir yerde eskiden kalma tozlu bir 94 öncesi ayna buldum 40 tl dedi ve hemen aldım; bu arabayı satarsam tek sebebi şu katlanmayan komik dikiz aynaları olacak....

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piskopatlar sol aynamı çalmışlar;aynadan hiç eser yok; etrafta kırık v.s. yok ; demin parçacıdan ayna alıp taktım ;durduk yere 40 tlye maloldu; yeni tip ayna 30tl eski tip 55 tl; bir yerde eskiden kalma tozlu bir 94 öncesi ayna buldum 40 tl dedi ve hemen aldım; bu arabayı satarsam tek sebebi şu katlanmayan komik dikiz aynaları olacak....

Geçmiş olsun Halil...Bende herkes gibi şikayetçiyim aynalardan..şehir içinde nerde bıraksam arabayı illaki aynaya biri takılmış yerinden oynatmış buluyorum..Gerçi yerine oturtması kolay...Ama birgün kırılacak diye bekliyorum...

Bu lpgde kırmızı ışık yandığında en az kaç km götürüyor bilen varmı?Topu topu 4 yeşil ışık oluyor depo fullken..Adamların söylediğine göre 4. ışık hemen sönmez 3.ve 2. ışık diğerlerine göre daha çabuk söner 1. ışıkta hemen sönmez ve bitmeye yakınken sesli alarm verirmiş.Ama 1. ışığa geldiğinde yeşil olarak yanmıyor kırmızı olarak yanıyor..Bende kırmızı yanar yanmaz hemen lpg aldım ne olur ne olmaz diye..Acaba beni 80 km daha götürürmüydü..?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

arkadaslar sisler tanesi 50 lıradan 100 lıra ama ben sahıbındende bı cocuk buldum aynı markasını 50 lıraya verdı cıftını belkı elınde olursa cocukla ırtıbattayım sızede haber verırım:D

Son düzenleme: