Astra Cosmo mu sport mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra Cosmo mu sport mu?

albertxx link' Alıntı:
En mantıklı seçenek benim gözümde sport+afl dir. 3bindi opsiyonu bence en iyiside o. Naviyle bluetooth halledersiniz zaten. Gerisi sport aflde var mükemmel tercih :)

Servise sordugunda cosmo alacakta durumum varken sport aliyorum parasini vereyim afl takin demistim maalesef taktiramiyoruz demislerdi. Adamlar ugrasmak istememisler demek ki.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

afl sonradan montaj yapılıyor mu?

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
hayir abi sport makyajli ile makyajsiz koltuklari ayni ben arkalari cocuk birseyler yiyip iciyor diye örtü ile kapatmistim ama önlerde örtü falan yoktu abi fark etmemen icin bizim nedenlerimiz vardi  ilk bulusma egzoz ucu ikinci bulusma boya koruma ücuncu buusma kaliper  :) onun icin dikkatini cekmemis olabilir yolculklarini gece erteliyorum demekle bana cosmoua gecmem icin gazmi veriyorsun acaba bir dahaki bulusmada farlarini calarim haa :) ama er gec benfe bir cosmo kullanicisi olacagim insallah
Kasdettiğim görüntü degil senin aracı kullandığımda ekstra bir farklılık hissetmedim. Tabi daha dikkatli incelemek gerek.
Bu arada sökebilirsen senin olsun. Senden kıymetli mi bir gavur icadı.  İnşallah en kısa zamanda dizel Cosmo K kasa sahibi olursun. Tabi önce üretmeleri gerek.  ;D

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Kasdettiğim görüntü degil senin aracı kullandığımda ekstra bir farklılık hissetmedim. Tabi daha dikkatli incelemek gerek.
Bu arada sökebilirsen senin olsun. Senden kıymetli mi bir gavur icadı.  İnşallah en kısa zamanda dizel Cosmo K kasa sahibi olursun. Tabi önce üretmeleri gerek.  ;D
abi koltukla tamamen bütünlesirsen koltugun vucudunu sardigini hissediyorsun ha birde virajlara sert girdiginde yanal desteklerin faydasini goruyorsun aslinda cokta onemli birsey degil bence tamamiyle cok fark etmeksizin görüntüden ibaret biraz daha spor görüntüye sahip inşallah abi ne guzel dua ettin agzindan bal akiyor valla insallah tüm forumdaslar bu duaya dahil olur herkez Cosmo K sahibi olur  amin:D

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

capo capo capo capo ABİ KONU İLE ALAKASI YOK AMA BİşEY DİYCEM GEևMİşLERDE MERT KARDEşİMİZ ZELLO DİYE BASS KONUş PROGRAMI PAYLAşMIş BEN BU PROGRAMI INDIRDIM ULAS ABIME ULASTIM :d ANNA KANALDA YANLIZ KIMSE YOK BU OLAYI BIRAZ ACSAK GUZEL BISEY BENCE :D  blahhh  blahhh

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:

2 binTL fark hiçbirşey değil, Ozaman Cosmo forever :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo görünümlü sport veya sport görünümlü cosmo mu doğru olan  kahka536

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Cosmo tabiki candir ama sport jantlari ile almak kosulu ile :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...