Astra Cosmo mu sport mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cosmo mu sport mu?

Sport Stil paket ile Cosmo arasındaki fiyat farkı nedir acaba ? Bence 3-4bin₺ kabul edilebilir ama fazlasını vermezdim Cosmo koltukları Sport kadar beğenmiyorum, ayna kapanması da benim için çok dert değil,direksiyon zaten efsane sadece afl için fark verilebilir

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
şuan makyajsiz sport sahibiyim varsin bir karislik yer düz olmayiversin ama cosmo olsun yeterki aracimi degistirirsem direksiyona koltuklara bakmaksizin sirf afl icin cosmo alicam  :)afl ye bayagi takitim valla er gec o cosmoyu alicam :)
Emrah senin aracı kullandığımda  koltuklar hiç dikkatimi çekmedi. Makyajla mı bir değişiklik oldu acaba.
AFL için yolculukları geceye erteliyorum valla.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
Kesinlikle cosmo ve ustune de ergonomik isitmali deri.

Ekstradan arka kol dayama ve icinde saklama gozu, on koltuklarda baldir destegi, sofor koltugunda 2 yerine 4 yonlu ayarlanabilir enselik, sofor koltugunda elektrikli ve 8 yonlu sirt destegi ayrica sofor koltugu minderinin on ve arka yuksekliginin ayri ayri ayarlanabilmesi, koltuklarin temizligindeki kolaylik vs vs vs
ևok şey mi istedin sanki  kahka536

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Sport Stil paket ile Cosmo arasındaki fiyat farkı nedir acaba ? Bence 3-4bin₺ kabul edilebilir ama fazlasını vermezdim Cosmo koltukları Sport kadar beğenmiyorum, ayna kapanması da benim için çok dert değil,direksiyon zaten efsane sadece afl için fark verilebilir
2 cıvarı

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Emrah senin aracı kullandığımda  koltuklar hiç dikkatimi çekmedi. Makyajla mı bir değişiklik oldu acaba.
AFL için yolculukları geceye erteliyorum valla.
hayir abi sport makyajli ile makyajsiz koltuklari ayni ben arkalari cocuk birseyler yiyip iciyor diye örtü ile kapatmistim ama önlerde örtü falan yoktu abi fark etmemen icin bizim nedenlerimiz vardi  ilk bulusma egzoz ucu ikinci bulusma boya koruma ücuncu buusma kaliper  :) onun icin dikkatini cekmemis olabilir yolculklarini gece erteliyorum demekle bana cosmoua gecmem icin gazmi veriyorsun acaba bir dahaki bulusmada farlarini calarim haa :) ama er gec benfe bir cosmo kullanicisi olacagim insallah

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rasta_occasion special_Yeah m34444 blahhh
harunhoca link' Alıntı:
Bütün samata şu alttaki yarım karış düzlük için mi  questionnn
AYNEN ABİ O DİREKSİYONUN ALTINDAKİ  D֜ZL֜K VARYA O D֜ZL֜K BİZİ AFL DEN KOPARDI S֖KT֜ ALDI CİğERİMİZİ PARևALADI BİZİ YAğMURUN ALTINDA şEMSİYESİZ BIRAKTI AHH AHH walll 012uhu 012uhu AMA DİREKSİYONDA DİREKSİYON  YANİ BEN PEK AVUCLAMIYORUM PARMAK UCLARI ILE KULANIYORUM ESKİMESİN KERATA :d :d :d

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok sık gece yolculuğu yapılmıyorsa AFL şart değil. Şu an sport sahinbiyim. İlk astram cosmoydu. Genelde şehir içi gündüz kullandığım için AFL'yi aramıyorum. Ama sportun koltukları beli sarıyor gerçekten. Direksiyon da bonusu...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu Opel işi biliyor mu desem bilmiyor mu desem bilemedim ama taktik güzel. Her iki versiyonun da tutulmasını sağlamış.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo konfora yönelik, sport zaten adı üstünde.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En mantıklı seçenek benim gözümde sport+afl dir. 3bindi opsiyonu bence en iyiside o. Naviyle bluetooth halledersiniz zaten. Gerisi sport aflde var mükemmel tercih :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...