Astra Cosmo mu sport mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cosmo mu sport mu?

AFL elbette önemli ama bence asıl can olan şey sportun ta kendisi ben aracımdan da donanımından da gayet memnnum afl nin eksikliğini de hiç aramıyorum still  paket olması da ayrı avantaj flexride ı saymıyorum onu geçin sportun direksiyonu jantları olsun bence gayet hoş duruyor ki en çok tutulan modelinde sport olduğunu ele alırsak şayet millet o para farkı için değil güzel olduğu için tercih ediiyor. En üst donanım eniyisi olabilir ama en gzelidir diye bir kaide yoktur.
şahsi fikrim..
Sport Still sana fazla bile gelecektir şimdiden hayırlı olsun

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kisacasi 50-60 bin tl para veripte xenon olmayan arabaya verilen paraya aciyorum.
Almisken bu donanim araca sart bence.

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de aynı sizin durumunuzdaydım gittim bayiye iki Aracın da içine oturdum  cosmo ve Sport'un ve kesinlikle sport dedim...pişmanliğim hiç olmadı yıne olsa yine sport sadece gidin ve direksiyonları  tutun...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Cosmo'nun AFL'si, Sport'un koltukları ve direksiyonu :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Ben kisacasi 50-60 bin tl para veripte xenon olmayan arabaya verilen paraya aciyorum.
Almisken bu donanim araca sart bence.

Ben de 50-60bin TL para verilip evin otoparkında yatan arabalara acıyorum Bülent baaaşşşgaaaaaaaaaaan  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle Cosmo alın, sonrasında pişman olmayın.  :)

Aradaki farkı sadece AFL olarak düşünmeyin!

֖n park sensörüne alıştıktan sonra sensörü olmayan bir araç kullandığınızda kıymetini anlıyorsunuz.  :)
Katlanabilir yan aynalar günlük kullanımda çok büyük kolaylık sağlıyor.
Cosmo'nun deri kumaş kombin koltukları ve deri kol dayama kısmı araca çok daha kaliteli bir izlenim veriyor.
AFL'yi zaten anlatmaya gerek yok. Bütçe el veriyorsa kesinlikle Astra'nın olmazsa olmaz bir donanımı. İlk uzun yolculuğunuzda nasıl bir nimet olduğunu anlıyorsunuz.  :)

Ek olarak da hiçbir sport sahibi arkadaşım beni sakın yanlış anlamasın ama birçok kez sport araç kullanmış biri olarak koltuk ergonomisi daha hoş olmasına rağmen kesinlikle insana bir alt donanımı tercih ettirecek kadar elzem bir farklılık değil.  ::)

Cosmo alınca tek hissedeceğiniz eksiklik kesinlikle direksiyon olur. Sport direksiyonu Cosmo'ya göre gerçekten çok daha agresif, kullanışlı ve kaliteli duruyor.  greatt

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Kesinlikle Cosmo alın, sonrasında pişman olmayın.  :)

Aradaki farkı sadece AFL olarak düşünmeyin!

֖n park sensörüne alıştıktan sonra sensörü olmayan bir araç kullandığınızda kıymetini anlıyorsunuz.  :)
Katlanabilir yan aynalar günlük kullanımda çok büyük kolaylık sağlıyor.
Cosmo'nun deri kumaş kombin koltukları ve deri kol dayama kısmı araca çok daha kaliteli bir izlenim veriyor.
AFL'yi zaten anlatmaya gerek yok. Bütçe el veriyorsa kesinlikle Astra'nın olmazsa olmaz bir donanımı. İlk uzun yolculuğunuzda nasıl bir nimet olduğunu anlıyorsunuz.  :)

Ek olarak da hiçbir sport sahibi arkadaşım beni sakın yanlış anlamasın ama birçok kez sport araç kullanmış biri olarak koltuk ergonomisi daha hoş olmasına rağmen kesinlikle insana bir alt donanımı tercih ettirecek kadar elzem bir farklılık değil.  ::)

Cosmo alınca tek hissedeceğiniz eksiklik kesinlikle direksiyon olur. Sport direksiyonu Cosmo'ya göre gerçekten çok daha agresif, kullanışlı ve kaliteli duruyor.  greatt
Mert sen de dahil bir çok kişi şu sport direksiyonu övüyor, hiç denemedim, neymiş bu kadar fark yaratan insan merak ediyor  032questn

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
bende yenı sport stıl aldım..
bugun opeldeydım bagaj havuzumu almak ıcın gıttım.. cosmo vardı 136 lık ve sport..
onden bakınca cosmo daha farklı duruyor..
ıcıne bınıncede koltuklar ve dıreksıyon ve dısarıdanda jantlar sportta cok daha farklı..
sport+stıl+afl bulabılırsenız cosmodan daha ıyı olacaktır ama ben cok aradım afllı olanı bulamadım gelmıyor artık dedıler kac yere sorduysam..

Hocam gelmiyordan ziyade , opel araçları paket paket gönderdiği için sporta afl takmıyorlar . Satış politikasıyla alakalı aslında . Cosmo alın diye teşvik ediliyoruz . Halbuki bu koltukları , direksiyonuda opsiyonel yapsalar belkide insanlar daha farklı araçlara sahip olacaklar. Ben de alırken opsiyon ekleteceğim zaman neler istediğim sorulduğunda ilk söylediğim afl idi . Fakat  bu konuya hiç yanaşmadılar .

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Mert sen de dahil bir çok kişi şu sport direksiyonu övüyor, hiç denemedim, neymiş bu kadar fark yaratan insan merak ediyor  032questn

Harun hocam düz tabanlı ve normal direksiyondan biraz daha kalın bizim direksiyonlar. Ele tam oturuyor olması da ayrı güzel , isterseniz bir buluşmada incelersiniz . greatt

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Harun hocam düz tabanlı ve normal direksiyondan biraz daha kalın bizim direksiyonlar. Ele tam oturuyor olması da ayrı güzel , isterseniz bir buluşmada incelersiniz . greatt

+1  greatt

harunhoca link' Alıntı:

Harun abi, Erel'in de söylediği gibi düz tabanlı, Cosmo direksiyonlarına göre biraz daha kalın ve kenarlarda delikli bir dokusu var. Kısacası bizim direksiyonlardan çok daha güzel.  :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...