Astra Cd çalar !!

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar
Aracım cdlerin bazılarında hata veriyor klasör halindeki bazı mp3 cdlerini çalıştırırken bazılarını çalıştırmıyor,kendi yaptığım track cdsindede aynı hatayı verdi sebebi ne olabilir acaba ? cd yazmadan mıdır cd çalardanmıdır acaba ?

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı cd yi Nero da Mp3 cd si oluşturma seçeneğinden tekrar yazdırdım sonuç değişmedi.böyle bir sorunla karşılaşan varmı acaba başka.önceden yaptığım bir cd vardı opel corsada çalışıyordu astrada çalışmadı...

kozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşük hızda yazdırmayı denedin mi. bide mp3 değil wma olabilir o okunmayanlar

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşük hızda yazdırmayı denedin mi. bide mp3 değil wma olabilir o okunmayanlar

Hocam şarkıların tümü mp3 formatında aslında bende düşük hızda yazdırmayı düşünüyodum fakat mp3 cd oluşturma seçeneğinden gitmeyi düşündüm ve ordada hız seçeneği çıkmadı ben bide normal veri cd si bölümünden hız seçerek yazdırayım bakayım ne olacak...sonucu yazarım ;)

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce farklı bir programda yazma hızını düşürüp yazdırdım sonuç değişmedi.
mustym kullandığım cd markası cursor normaldede kullandığım sorun çıkartmayan bir marka aslında fakat tabi daha kaliteli cd markalarıda mevcut onlarıda deneyeceğim ;)
çok eski bir cd vardı elimde mp3 içinde 8 album var onu çalıştırmıştı.kopya cd ile ilgili bir sıkıntı yok diye düşünüyorum.Bu durum diğer astralardada aynımı acaba ?

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Phılıps marka Cd aldım ve sorunu çözdüm.2 cd yazdırdım ikiside sorunsuz çalışıyor.aynı durumu yaşayan arkadaşlara fikrimiz olsun ;)