Astra Bertone Motor Modifiyesi Düşünceleriniz

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar uzun bir süre sonra artık motora gecmenin zamanının geldiğini düşündüm .Şimdi siz arkadaşlardan da fikirlerini almak istiyorum ayırdığım maliyet 2.000 TL(Bazı arkadaşlar için ufak bir mebla gelebilir fakat elden gelen bu kadar) arac 1.6 Linea Rossa modeli 2003 model.Neler yapabiliriz nasıl bir liste çıkarılabilir.Tahmini getirileri ne olur yapıcağımız işlemlerin.

Son düzenleme:

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bu işe ilk defa giriyorum biraz daha açıklayıcı olursan sevinirim kusuruma bakma pek anlamıyorum bu işlerden fiyatı ne

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satılıklar bölümünde dblias marka dereceli egzantirikler var ilan sahibiyle konuş detayları

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşım darısı sizlerin başına inceledim illaki bunu ustalarıma ileticem fikirlerinizi bekliyorum.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kodunuz Z16xe.bence öncelikle egzos sisteminden başlanmalı misal bir headers la başlanabilir katalizörün altındaki sensörün arıza lambasını yakmaması için ayarlamalar yapan egzos cular var diye biliyorum şaşmazda(özellikle araç 100.000km ye yaklaşmışsa katalizörün içi dolduğundan araçta büyük bir performans kaybı vardır) daha sonra yanlış hatırlamıyorsam corsa B gsi ın emme manifoltu oluyordu bir tane çıkmacılardan bulup üzerinde ayarlamalar yapılıp takılabilir 2. seçenek olarak daha sonralarıda artık egzantrik ve yazılımla desteklenirse zannediyorum iyi bir performans alınır araçtan

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet motor kodu Z16xe.Araç 72.000 km de daha cok bakımlı biraz öle hor kullanılmadı asla.sizin söylemiş oldugunuz işlemler fiyat olarak ne boyutlarda tutar mesela.Hp artısı ne miktarda olur

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar için tam fiyat veremeyeceğim ama zaten garaj a geliyormuşsunuz bende genelde Hakan abinin yanındayım fırsat buldukça gidiyorum orda buluşup üçlü bir beyin fırtınası yaparsak daha iyi olur diye düşünüyorum

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm ozaman muhakkak görüşürüz bu konu hakkında

Son düzenleme: