Astra 99/CD ekranı

Erdogan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, adım erdoğan gürbüz, Astra 99/CD. kullanıyorum, aracımın lcd ekranı bozuk, bazı hücrelerde ölü noktalar var, yukarıdan aşağıya doğru ekranda çizgi halinde kayıplar var. Bunu tamir eden bir yer varmı dır?

Teşekkürlerimle,

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamir eden yerler war benimde bazı noktalar sönmüştü sonra tekrar yandı

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hurdacilar sitesi var sefaköy de bir oraya bak kazali araclardan söküp satiyorlar tamir parasindan daha ucuza geliyor,,

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd modellerin kronik sorunu arkadaşım bu benimkindede aynı şekilde ölü noktalar var ama artık alıştım fazla kafaya takmıyorum bir ara bostancı sanayısınde sormuştum 200 ytl ye yaparız demişlerdi

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bi sitede nasıl tamir olacagı vardı ama ben cesaret edemedim ön tarafı sökmeye

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde problemim senin gibi istanbul ikitelli organıze sanayide bir özel servise götürdüm 200 ytl istediler yaptırmadım. yine organize sanayının içinde Atatürk sanayi sitesi var sefaköydeki hurdacılar buraya taşınmış orada bir kaç kişi ile görüştüm 350-400 ytl arasında araçlardan soküp hemen veriyorlar . almayı düşünüyorum.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşalar elektronikçi olsam o sitede denildiği gibi yapardım ama kendime güvenemiyorum.elektronikçi arkadaşınız varsa yaptırabilirsiniz

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimin aracındada aynı proplem var özel servis yenisine 450 istemiş tamir edilme şansı varmı varsa nerde...