Astra 94 GSİ Aldım

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman benzin fiyatlarının düşmesi için dua edicezzz...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lpg takılmaması çok saçma. sonucta 2.0 sıradan bır araba bu gsi ne ozelliği var. abd de bmw nın sıtesıne gır bak en duşuk motor hacmı 2.8 motor. yanı bu 2.0 lara adam bınse ne bu gıtmıyo bunlar dıyecek. yanı ekstrem bır araba değil. sıradan atmosferik bir araba. aşırı besleme olsa belki takma diyeceğim ama gozun kapalı taktır. senin canın sıkılacağına araba sıkılsın bıraz. performans kaybını o araba da hıssetmen zor. 1.2 1.4 motor araba olsa hıssedersın ama 2.0 da zor. kalıtelı bır kıt taktırırsan sorunsuz yıllarca bınersın seni de üzmez. ferrari değil bu, elinden de almazlar lpg taktın diye.

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lpg takılmaması çok saçma. sonucta 2.0 sıradan bır araba bu gsi ne ozelliği var. abd de bmw nın sıtesıne gır bak en duşuk motor hacmı 2.8 motor. yanı bu 2.0 lara adam bınse ne bu gıtmıyo bunlar dıyecek. yanı ekstrem bır araba değil. sıradan atmosferik bir araba. aşırı besleme olsa belki takma diyeceğim ama gozun kapalı taktır. senin canın sıkılacağına araba sıkılsın bıraz. performans kaybını o araba da hıssetmen zor. 1.2 1.4 motor araba olsa hıssedersın ama 2.0 da zor. kalıtelı bır kıt taktırırsan sorunsuz yıllarca bınersın seni de üzmez. ferrari değil bu, elinden de almazlar lpg taktın diye.

Yanlış bi düşünce bence. Örneğin BMW 3.20i olsa lpg taktırırım sonuçta performansa yönelik bi araç değil. GSI hothatch sınıfında performans amaçlı üretilen bi araç. 106,306gti, civic vti, astra gsi vs. daha bi çok performans amaçlı üretilen araçlarLPG amacına uygun değil bence. Zaten sınıfına göre az yakan bi araç. Bence taktırma.

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km hesabını iyi yap.gunde kac km yapıyosun,kurtarırmı kurtarmazmı hesapla taktır.hiçbir zararı yok.değiştir buji kablonla bobinini bin gitsin.hesaba gelince aracın benzinde kaç lt yakıyosa lpg de %20 fazlasını yakarsın.ben benzinde 8,5 lt yakıyorum lpg de %20 fazlası yani: 10,2 lt lpg.netdir hesabım.son 6 ayda 40.000 km yol yaptım.hemen hepsini benzinde ama lpg de kullandım.hesap 1 e 1 tutuyor.

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben taktırdım.istersen goruselim yardımcı oluyum.takılan bakır borunun capı bile onemli.markadan cok montaj onemli.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
önce aracı kullanım tarzınızı belirleyin.Spor kullanışmı sizin için önemli yoksa yakıt ekonomisi mi?aracı ne sebeple aldınız.az yaksın diye mi yoksa 2,0 motor daha güçlü bir performans sağladığı için mi?önce kafanızda bu soruları şekillendirin daha sonra tekrar tartışalım

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun :) lpg istege baglı cebinizi düşünürseniz taktırın :)