astra 2006 ile 2008 farkı

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla burak işin açığı anlık göstermesini istemiyorum. bildiğin gibi kalkışlarda değerler uçuyor doğal olarak. o şekilde hiç bakmadım.ama dediğim gibi değerler bu ve bana göre çok iyi. (eskisi benzinciden çıkmadığı için bu değerler harika şimdi ) merak ettim bende senin araç şehir içi ne yakıyor ortalama ve şehir dışı??

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hantal dediğiniz araba 1.6 astraları geçiyor siz daha ne bekliyorsunuz bi araçtan:)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdtı kafa tutar 1.6 ya. tabiki son hızda ve kalkışta değil, ara hızlanmalarda. benzinlide 900 devirlerden itibaren gücü hissetmeye başlıyorsunuz, ama 1.3 cdtı da 2000 devirden sonra başlar ve 2500 den sonra kopar gider.son hız ve kalkış bir dezavantaj 1.3 cdtı için. son hız 120 flan değil tabi 190 rahat görürsünüz. buda yeter artar bile sanırım. bu yüksek hızlarda 1.3 cdtı flan kalmıyor, aradan pompa flan kalkıyor:))) direkt depodan çekiyor mazotu:)) ama ideal hız 90-100-110-120 gibi giderseniz hem sağlık için hemde cep için gayet iyi.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla burak işin açığı anlık göstermesini istemiyorum. bildiğin gibi kalkışlarda değerler uçuyor doğal olarak. o şekilde hiç bakmadım.ama dediğim gibi değerler bu ve bana göre çok iyi. (eskisi benzinciden çıkmadığı için bu değerler harika şimdi ) merak ettim bende senin araç şehir içi ne yakıyor ortalama ve şehir dışı??

ya zaten anlık tüketimi kullanmıyorsun ama hesapların kaynağı orda. sadece belirtmek istedim.

konu yakıt konusu değil ama söyliyim madem. ben ankara içi 1070 km gidiyorum, uzun yolda 1500 km civarı.

son hıza gelince. astra 1.3 torkunu alınca 1.6benzinliyi geçer gibime geliyor ama nerde tıkanır bilmiyorum ara hızlanmalarda. ben kafadan geçiyorum benzinlileri, dizel focusları da. dün akşam eve gidiyordum kasisten çıktık yanda bi modifiye seat, bastı ben de bastım, direkt geçtim o bağırtıyo tabi motoru, sonra önüme taksi çıktı durdum mevburen, zaten amacım yarış falan değildi kafa tutmasını engellemekti. benim arabanın kadranı 260 kmh, 230 yapanı biliyorum.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saol burak. ama yakıt olarak 100 km de nedir değerler?? çünkü bravonun depo kaç lt bilmiyorum.ayrıca anlık yakıt tüketimi ile ortalama yakıt tüketimine geçildiğini biliyorum. bravonun yakıt konusunu sormamdaki sebepde herkesin bilgisi olsun.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saol burak. ama yakıt olarak 100 km de nedir değerler?? çünkü bravonun depo kaç lt bilmiyorum.ayrıca anlık yakıt tüketimi ile ortalama yakıt tüketimine geçildiğini biliyorum. bravonun yakıt konusunu sormamdaki sebepde herkesin bilgisi olsun.

"aracınız ne kadar yakıyor" konulu başlıkta açıklamıştım. 100km'de 3.3-3.5 yakıyor uzun yolda (90 - 100 kmh ). ama şehiriçi ortalamam 4.9 lt / 100km

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel sonuçlar doğrusu. ben görmemiştim.eğer böyleyle bir sonraki araç fiat olabilir:))

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
hantal 1.vites yok yıgılmalar oluor. 2. ve 3. viteste sürüşü zevkli ama reno'nun 1.5 110 hp si daha ii keske daha ii bi motorumuz olsa 1.4 1.5 120-130 hp bi motor olsa orta sınıfın anasını aglatırız :)

senin araban 1.3.Sen 1.5 reno ile kıyas yapıyosun,anlaşılır şey değil.Reno ile astrayı hiç kıyas bile yapmam.Yapacaksanda aynı motor güçleri ile yapmalısın.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
ya zaten anlık tüketimi kullanmıyorsun ama hesapların kaynağı orda. sadece belirtmek istedim.

konu yakıt konusu değil ama söyliyim madem. ben ankara içi 1070 km gidiyorum, uzun yolda 1500 km civarı.

son hıza gelince. astra 1.3 torkunu alınca 1.6benzinliyi geçer gibime geliyor ama nerde tıkanır bilmiyorum ara hızlanmalarda. ben kafadan geçiyorum benzinlileri, dizel focusları da. dün akşam eve gidiyordum kasisten çıktık yanda bi modifiye seat, bastı ben de bastım, direkt geçtim o bağırtıyo tabi motoru, sonra önüme taksi çıktı durdum mevburen, zaten amacım yarış falan değildi kafa tutmasını engellemekti. benim arabanın kadranı 260 kmh, 230 yapanı biliyorum.

Duyda inanma.Hiç söylediğin arabalarla gerçekten yarış yaptınmı arkadaşım.Bence yolda geçtiğin arabalar seninle kapışmamıştır.:kop:

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazanların yalancısıyım ama bravo nun yüksek hızlarda stabilitesinin az oldugu ama konforunun iyi oldugu...
aracın sagından solundan plastik sesleri geldiği...
kuvvetli motor degerlerine sahip olmasına ragmen ara hızlanmalarının iyi olmadıgı...

na dair bayagı yorum ve yazı okudum...

ben gene de fiat tan araba almam...
(kişisel kararımdır saygı beklerim alana da hayırlı olsun der geçerim)