Astra 1'4 turboya LPG

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrayı satalı çok oldu :) vectradan sonra 1 yıl cruze vardı onuda sattım astra aldım :)
Cruze diyecektim vectra demişim. EN son opc jantlarını takmıştın. erken vazgeçmişin cruze dan.
ikisini kıyaslarsan astra j mi cruze mu?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kesinlikle astra j :)

OSMAN58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırmadım, ilk başta kafama çooooooooooooooooooooooook takıldı bu konu randevu bile aldım hatta kızılbey nick li arkadaşla bile görüştüm telefonda allah razı olsun çokta yardımcı oldu kendisi. ama ben birazdaha bekleme kararı aldım , uzun yolda saaate 90 km hızla 21 krş yakıyor araba, çoookkkkkkkk iyi bir değer bu sadece şehir içi kasıyor. bu nedenle biraz bekleme kararı aldım anlayacagınız.

aras43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırmadım, ilk başta kafama çooooooooooooooooooooooook takıldı bu konu randevu bile aldım hatta kızılbey nick li arkadaşla bile görüştüm telefonda allah razı olsun çokta yardımcı oldu kendisi. ama ben birazdaha bekleme kararı aldım , uzun yolda saaate 90 km hızla 21 krş yakıyor araba, çoookkkkkkkk iyi bir değer bu sadece şehir içi kasıyor. bu nedenle biraz bekleme kararı aldım anlayacagınız.
hocam çok ii değerler yakalamışsınız
ben lpg tüketimiyle o değerleri yakaladığınızı düşünmüştüm
1.4t ile 1.6 115 hp arasında kaldım
lpg ile kullanacağım naipse alacağım aracı
gönlümden geçen 1.4t 140 lık ama lpg konusu tereddüte düşürüyor beni
o yüzden lpg li kullanıcılardan izlenimlerini almak istedim
şimdiye o kadar ki görüştüğüm lpg kullanıcıları arasında sorun yaşayan pek duymadım
artık bu araçlardaki sübap yanma olayı şehir efsanesine dönüştüğünü düşünmeye başladım çünkü insigniya harici bi sübap yanma olayı duymadım

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu taraflara yolun düşerse beklerim

OSMAN58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BENDE HİÇ OLUMSUZ BİŞEY DUYMADIM. PRİNS OLSUN LANDİ OLSUN HEPSİ TAKIYOR LPG. HATTA PRİNS 0 KM DE TAKTIRIRSAN MOTOR GARANTİSİ VERİYOR. BU İŞ HESSAP KİTAP MESELESİ OLDU ARTIK YILDA KAÇ KM YAPACAĞINA, ARAÇI KAÇ SENE KULLANACAGINA BAKIYOR, ONA GÖRE Bİ KAR BIRAKACAKSa NEDEN YAPILMASIN.

BİDE ŞÖYLE Bİ DURUM VAR UZUN YOLDA 90 KM HIZLA 21 KURUŞ YAKIYOR ARAÇ (120/130 CİVARI GİDERSEM 30/32 KURUŞ CİVARI) MALUM DEVİR EKONOMİ DEVRİ ARABAYI BENİM GİBİ SAKİN KULLANACAKSAN 140 BEYGRİN ÜN Bİ ANLAMI KALMIYOR. HA YERİ GELİNSE SAKİN YERİ GELİNCE CANAVARI KÜKRETİRİM DİYORSAN KESİNLİKLE TAVSİYEMMM.