Astra 1'4 turboya LPG

c.umit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi şuan aralarındaki fiyat 5 bin lira kadar aralık 15 ten sonra muhtemelen inecektir fiyatı 48 küsür şuan 1.4 t inşallah düşerde alabilirim yoksa mecbur 1.6:(

Birde size şunu soracaktım bu devir saati hız göstergesi beyaz kırmızı ışık sizin araçta varmı? başlangıç modelinde yok sanırım sadece kırmızı :(

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim göstergeler kırmızı beyaz yanıyor el frenide elektronik

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende astra 1.4 turbo aldım. lpg işini bir süre erteledim. gerçekten güzel araç astralar.

kamu78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıdaki linkten aracınızın lpg ye uyumlu olup olmadığını görebilirsiniz.Sağ alt köşedeki bilgileri girmeniz yeterli.İsterseniz sayfayı Türkçeye cevirebilirsiniz.Selamlar

Cars

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem vectrayı sattınmı yaw o kadar masraftan sonra?

c.umit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kızıl bey sizinle özelden görüşebilirmiyiz acaba 1.4 turbonun sübaplarının çelik olup olmadığını kesin nerden öğrenebiliriz? sizinle bu lpg konularını konuşmak istiyorum mümkünse şuan piyasada alınacak sanki tek araba astra 1.4 yada benim param maksimum buna yetiyor:(

c.umit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kızılbey Bu arada bir kaç sitede rastladım bir arkadaşımız 1.4 turboların sizinde dediğiniz gibi almanyada lpg li üretildiğini fakat onların sübap ve sübap yataklarının çelik alaşımlı olduğunu ve sorun çıkarmadığını yazmış..ancak türkiyeye gelen 1.4 turbo da sübap yataklarının çelik olduğunu ama sübapların magnezyum alaşımlı olduğunu yazmış diğer motor kodlarına göre lpg ye daha dayanıklı anlamına geliyor sanırım en azından sadece sübap masrafı çıkacak ilerde...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ethem vectrayı sattınmı yaw o kadar masraftan sonra?

vectrayı satalı çok oldu :) vectradan sonra 1 yıl cruze vardı onuda sattım astra aldım :)

OSMAN58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 yıldır 1.4 turbo kullanıyorum. 140 km kadar rüzgar sesi mesi araçta olmuyor. 140 yukarısına dikkat edmedim. :rakir:. eşin dostun arabasına bindim 1.4 turbo gibi konforlu değil çoğu. tüp konusuna gelince uzun yolda eğer çok uzun mesafeye gitmeyeceksem saatte 90 km hızla araç 0.21 krş. yakıyor. bence süper. 90 km nın üstüne çıkarsan bu fiyatta ona göre artıyor misal 120 hızla 31/33 krş.