Arkadaşlar arabam nerdeyse çalınıyormuş

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuya benzer bi konu açılmıştı geçmiş yıllarda yine vectra b di araçlar araçları iran a kaçıyorlardı sanırım

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.sonuçta her arabanın başına gelebilecek bir olay mutlaka üzülürsünüz ama daha kötü durumları göz önünde bulundurarak arabanızdan soğumayın derim ben.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum vectra b kasaların kapının üstünden tornavide sallayınca giriyor büyük ihtimalle tel ile mandalı cekip acmayı düşünmüşler büyük geçmiş olsun alarm sistemini tavsiye ederim extra güvenlik istersen birde direksiyon kilidi takarsın olup biter takma kafana

bu arada bazı arkadaşlar hala immobilizer li arabarların çalındıgını iddaa ediyor ben 8 senedir anahtarcılık yapıyorum ve ankarada immobilizer sistemini getiren insanlardan biriyim bana hangi immo lu arabanın çalındıgını gösterebilirler anahtarını almadıkları sürece imkansız her türlü iddaalaşırım...

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
dostum vectra b kasaların kapının üstünden tornavide sallayınca giriyor büyük ihtimalle tel ile mandalı cekip acmayı düşünmüşler büyük geçmiş olsun alarm sistemini tavsiye ederim extra güvenlik istersen birde direksiyon kilidi takarsın olup biter takma kafana

bu arada bazı arkadaşlar hala immobilizer li arabarların çalındıgını iddaa ediyor ben 8 senedir anahtarcılık yapıyorum ve ankarada immobilizer sistemini getiren insanlardan biriyim bana hangi immo lu arabanın çalındıgını gösterebilirler anahtarını almadıkları sürece imkansız her türlü iddaalaşırım...

evet aynen katılıyorum imbolu aracı calamazlar anahtar key codundan önce zaten securty codu var güvenilk acısından o aracı calması için ilk başta bu kodlar elinde olması lagzım ki yedek anahtar yaptırsın bu kodlar bir arac nerden sıfır alındı ise hangi yetkili servisten orda mevcut birde türkiye opelin elinde var birde arac sahibine verilen güvenlik kartında var

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GOLD MASTER' Alıntı:
evet aynen katılıyorum imbolu aracı calamazlar anahtar key codundan önce zaten securty codu var güvenilk acısından o aracı calması için ilk başta bu kodlar elinde olması lagzım ki yedek anahtar yaptırsın bu kodlar bir arac nerden sıfır alındı ise hangi yetkili servisten orda mevcut birde türkiye opelin elinde var birde arac sahibine verilen güvenlik kartında var

securty kodları kıran master kod var dostum elimde opel TÜRKİYE sagolsun 5 sene önce verdiler(yani işin dogrusu kopyalanması bile bir sorun);) ayrıca bu securty kod sadece crypto model immobilizerlı anahtarlarda vardır yanii 2000 model üstü anahtarlarda gecerlidir.(hocam yanlış anlama düzeltme degil ekleme anlamında söyledim;))

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya insan arabasını o halde görünce zaten yıkılıyo haklısın birader. iki tane sokak iti yok yere arabayı yamultuyolar. zaten arabayı bırak can güvenliği de kalmadı sokakta adama yanlışlıkla omuz atsan boğazını kesiyolar.
bencede alarm taktır arabaya olur böyle şeyler ya arabadan soğuma mis gibi araba.

Arkadaşlar 1998 corsa 1.4 gls de immo varmı? :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tatsız bir olay ama arabandan soguma bence, çünkü hepimizin başına gelebilecek bir olay.sadece şans dan ibaret.alarm yada baston kilit bir önlem ama adamlar benim çalamayacagım araba yok diyor yeterki kafaya koyayım.ha bakıyorum alarm, baston kilit var, başka arabaya geçiyorum o da vakit kaybetmemek için diyor yoksa onu da çalamayacağımdan değil...
Allah korusun, para kolay kazanılmıyor