Arkadaşlar arabam nerdeyse çalınıyormuş

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öcelikle geçmişolsun, bence aracınızdan soğumanıza hiç gerek yok açmak isterlerse her şekilde istedikleri arabayı açarlar bide merak ettim sizin araçta ikinci kilit yokmu.

By asTRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun allah beterinden korusun

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
METSEL' Alıntı:
öcelikle geçmişolsun, bence aracınızdan soğumanıza hiç gerek yok açmak isterlerse her şekilde istedikleri arabayı açarlar bide merak ettim sizin araçta ikinci kilit yokmu.

ikinci kilit dediğin merkezi kilidi birkez daha çevirdiğinde ayrıca kilitlemesi ise öyle birşey var. kumandaya 2. kez basınca kilitliyor yine. Park ettiğim yeri bir görseniz iki tane kocaman sokak lambasının altında ışıl ışıl evin önünde var belki 30 tane araç ilk kez oldu böyle bişey bir kere komuşunun arka camına kurşun değmişti maç magandaları sıkmış bide benim olay. Bizim buralar kapalı site yani güvenlikli falan sözde..

Ama kapıyı öyle esnetmişlerdi ki görseydiniz foto da çekemedim sinirden içler acısıydı yani bide öyle şaşmaza sanayiye kadar gittim millet bakıp gülüyor falan, bide arabada çalacak birşey olsa orijinal teyp duruyor hala hiç bir şey taktırmadım sonradan. Yani sırf oyun olsun diye açmışlar aracı şimdi cam sürtüyor bazen geri açılıyor kapanmıyor. Ne biliyim işte soğudum araçtan kimsenin başına gelmesin çok kötü birşey. Taa 2002 den beri kullandığım araç kolay değil yani 5 sene olmuş nerdeyse, ama çıkardım gözden 13500 veriyordu bir usta LPG takarım falan diyordu dün sanayide arabanın motor hala ilk günkü değerleri veriyor inatla 5 yıldır LPG bile taktırmadım
çok temiz aracım ama soğudum bi kere.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GOLD MASTER' Alıntı:
aracınıza alarm vede baston kilitler var onlardan takınız birde gördügüm kadarı ile aracınız astıra g vectıra b vectıra c astıra h corsa b corsa c corsa d vs... kasa aracınızda immobilayzır sistemi var biraz zor calarlar onun için rahat olun ;)

Minareye cikan kilifini hazirlar.Adam 0 km Mersedes i bile caliyor.Opellimi calamayacaklar.Yani Immo falan hikaye.
Taktir bi alarm canavar gibi kullan.En azindan caydirici olur.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
ya birgün böyle çalınırsa soğumaya çalıştığım araç bile kalmayacak düşünsene yani yok kesin karar verdim satacağım.
sat ama şunuda aklına getir ve düşün HIRSIZIN AÇAMAYACAGI KAPI YOKTUR...
;)