Arkadaşlar arabam nerdeyse çalınıyormuş

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin eski arabada 2. kilit olmasa zaten orjinal teyp falan çoktan gitmiş olurdu. Yani bence baston kilit falan gereksiz. Alarm da öyle. Zaten azıcık işini bilen hırsızlar zaten bu özellikten dolayı pek opellere bulaşmıyorlar. Teyp falanda şifreli olduğundan söksede para etmiyor.
Bence gene opel alın, Ford Focus vectra ya göre daha çok yakar. AStra da vectra kadar yakar ama. Yani yakıt düşürmek için küçük kasaya geçiyorsanız bence bi daha düşünün.

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
alçak insanlar çalışıp kazanmak yerine çalıp çırpmayı tercih ediyolar büyük geçmiş olsun ve ayrıca polis sallamış diğer arabalar daha kolay açılır..

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce gece arabayı park edip çıktım eve sabah işe gideceğim otobüsle bindim otobüse evin önünden geçerken baktım benim şoför kapısı eğik duruyor bariz eğilmiş yani hemen indim bir sonraki durakta gittim arabanın yanına kapıyı esnetmişler ama kilit butununa yetişemişler sanırım bide teybi falan sökemeyeceklerini anlayıp gitmişler ama çok üzüldüm neyse polis çağırdım parmak izi falan aldılar ama polisin dediğine göre acemi işiymiş küçük yaştaki teyp hırsızlarının yöntemiymiş ve genellikle uno ve b kasa vectra bu şekilde açılıyormuş üstten çekince kapı açılıyor yani. Gidip 25 liraya yaptırdım kapıyı ama eskisi gibi değil cam açılınca falan sürtüyo sanki.

Çok soğudum bizim canavardan kapı olayı sinirimi bozdu biraz 2 gündür ikide bir kalkıp arabaya bakıyorum takıntı oldu yani.
Satacam sanırım şöyle kapısı tavanın altına giren bir model bakacam artık siteye üye olduğumdan beri övdüğüm araba tüm motivasyonumu yıktı yani.

usta geçen hafta benimkini aynı yöntemle çaldılar çok şükür bulduk alacağın arabayıda açar bu şerefsizler iyice uzman olmuşlar onun için aracından soğuma jeep getirsen açıyorlar geçenlerde televizyonda izledim mercedes e200 ü bile 10 saniyede açtı kapısını

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saat 11.30 itibari ile arabasız kaldım adam direk brc sıralı lpg taktırmak için bıraktı aracı sanayiye içim gitti ama neyse...
elde 13500 var bakalım bi 16 ya tamamlarsam astra ya da focus düşünüyorum temmuz gibi.

çok üzüldüm doğrusu.hem aracınızın başına gelenden hemde size.herşeyin hayırlısı inşallah güzel bir opel alırsınız.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
satmana hiç gerek yok bence büyüksünüz benden akıl vermekde haddime değil ama tekrar düşünün derim çözülmeyecek problemler değil bunlar cam sürtmesi dediğniz nedirki? Tekrar söylüyorum bence çok iyi düşünmelisiniz hele birde bizim gibi arabasını çok sevenler satarken bidaha düşünmeli.