Arkadaşlar arabam nerdeyse çalınıyormuş

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce gece arabayı park edip çıktım eve sabah işe gideceğim otobüsle bindim otobüse evin önünden geçerken baktım benim şoför kapısı eğik duruyor bariz eğilmiş yani hemen indim bir sonraki durakta gittim arabanın yanına kapıyı esnetmişler ama kilit butununa yetişemişler sanırım bide teybi falan sökemeyeceklerini anlayıp gitmişler ama çok üzüldüm neyse polis çağırdım parmak izi falan aldılar ama polisin dediğine göre acemi işiymiş küçük yaştaki teyp hırsızlarının yöntemiymiş ve genellikle uno ve b kasa vectra bu şekilde açılıyormuş üstten çekince kapı açılıyor yani. Gidip 25 liraya yaptırdım kapıyı ama eskisi gibi değil cam açılınca falan sürtüyo sanki.

Çok soğudum bizim canavardan kapı olayı sinirimi bozdu biraz 2 gündür ikide bir kalkıp arabaya bakıyorum takıntı oldu yani.
Satacam sanırım şöyle kapısı tavanın altına giren bir model bakacam artık siteye üye olduğumdan beri övdüğüm araba tüm motivasyonumu yıktı yani.

matoyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun boyle seylerin senı arabandan sogutmasına ızın verme bence...

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
matoyo' Alıntı:
gecmıs olsun boyle seylerin senı arabandan sogutmasına ızın verme bence...

ya birgün böyle çalınırsa soğumaya çalıştığım araç bile kalmayacak düşünsene yani yok kesin karar verdim satacağım.

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzülme. bide şöyle düşün arabanın iyisi olduğu için açamamışlar ya başka bir araba olsaydıda çalsalardı. geçmiş olsun.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm taktır hiçbirşey olmaz inan bana caydırıcı bi önlem ama

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun alarm taktır

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun;ama bence de arabandan yine de soğuma,Allah beterinden korusun ...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.:mad:

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
2 gün önce gece arabayı park edip çıktım eve sabah işe gideceğim otobüsle bindim otobüse evin önünden geçerken baktım benim şoför kapısı eğik duruyor bariz eğilmiş yani hemen indim bir sonraki durakta gittim arabanın yanına kapıyı esnetmişler ama kilit butununa yetişemişler sanırım bide teybi falan sökemeyeceklerini anlayıp gitmişler ama çok üzüldüm neyse polis çağırdım parmak izi falan aldılar ama polisin dediğine göre acemi işiymiş küçük yaştaki teyp hırsızlarının yöntemiymiş ve genellikle uno ve b kasa vectra bu şekilde açılıyormuş üstten çekince kapı açılıyor yani. Gidip 25 liraya yaptırdım kapıyı ama eskisi gibi değil cam açılınca falan sürtüyo sanki.

Çok soğudum bizim canavardan kapı olayı sinirimi bozdu biraz 2 gündür ikide bir kalkıp arabaya bakıyorum takıntı oldu yani.
Satacam sanırım şöyle kapısı tavanın altına giren bir model bakacam artık siteye üye olduğumdan beri övdüğüm araba tüm motivasyonumu yıktı yani.
aracınıza alarm vede baston kilitler var onlardan takınız birde gördügüm kadarı ile aracınız astıra g vectıra b vectıra c astıra h corsa b corsa c corsa d vs... kasa aracınızda immobilayzır sistemi var biraz zor calarlar onun için rahat olun ;)