Arka Tampon tam oturmamış?

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arka Tampon tam oturmamış?

benim sıfır sedanda da vardı demekki kalıplardan

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an araba karşımda ve biraz var gibi ama takılacak bir şey değil

garageottoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhtemel olarak tampon braketten atmıştır. Herhangi bir dokunma esneme olduysa o sırada olmuştur.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Birde dostlar hiç dokundurma ve esnetme olmadığından emin olamayız biliyorsunuz araba kullanmayı lunaparkta çarpışan araba kullanarak öğrenen insanlar var ülkemizde. Park ederken ya da çıkarken sık sık arabalarımıza bizim haberimiz olmadan dokunan çok oluyordur emin olun. Hatta geçen yaz bir akşam eşimle balkonda tavla oynarken şeytan dürttü kalktım arabaya bakmaya, oh oh adamın biri Fiesta'sını benim arabanın arka koltuğuna park etmeye çalışıyor. 1 vurdu "Lan!" dedim. Geri gitti 2 vurdu "Ulan?!" dedim 3. kezde vurunca KARDEşİİİİMMMMM!!!! diye bir böğürdüm herif arabadan fırladı. Dedim sen ne yapıyorsun, yepyeni arabaya vura vura. Herifin cevabı "Ama birşey yok ki gelin bakın isterseniz." oldu. Dedim ki "Eğer ben aşağıya gelirsem biiiiiiiiiiiiiip düüüüüüüüüüüüt hatta bir dakika lan geliyorum ceddine cemaline ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam.."  Hanım tuttu herifte kaçtı Allah'tan yoksa herif hala kendi egzozundan kafasını çıkartmaya çalışıyor olacaktı. Hıyar çok memlekette. (:)

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu tarz sorunlar astralarda var, hatta başka bir kronik sorun daha söylim, sağ ön tamponla çamurluğun birleşim yerinde de aynı sorun var,diğer tarafa göre hafif açıklık var, sırf bunun için servise gittim, tamponun sağ tarafındaki ayaklık değişti  ve tampon içten silikonlandı, geçen gün kontrol ettiğimde yine hafif bi atma olmuş, sanırım astralarda kronik bir sorun.. madd

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Birde dostlar hiç dokundurma ve esnetme olmadığından emin olamayız biliyorsunuz araba kullanmayı lunaparkta çarpışan araba kullanarak öğrenen insanlar var ülkemizde. Park ederken ya da çıkarken sık sık arabalarımıza bizim haberimiz olmadan dokunan çok oluyordur emin olun. Hatta geçen yaz akşam bir akşam eşimle balkonda tavla oynarken şeytan dürttü kalktım arabaya bakmaya, oh oh adamın biri Fiesta'sını benim arabanın arka koltuğuna park etmeye çalışıyor. 1 vurdu "Lan!" dedim. Geri gitti 2 vurdu "Ulan?!" dedim 3. kezde vurunca KARDEşİİİİMMMMM!!!! diye bir böğürdüm herif arabadan fırladı. Dedim sen ne yapıyorsun, yepyeni arabaya vura vura. Herifin cevabı "Ama birşey yok ki gelin bakın isterseniz." oldu. Dedim ki "Eğer ben aşağıya gelirsem biiiiiiiiiiiiiip düüüüüüüüüüüüt hatta bir dakika lan geliyorum ceddine cemaline ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam.."  Hanım tuttu herifte kaçtı Allah'tan yoksa herif hala kendi egzozundan kafasını çıkartmaya çalışıyor olacaktı. Hıyar çok memlekette. (:)

:):) tam olmuş ama denyo yok değilya :)

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38  abim senin aracın  ön tampon boyalımı bide ismini teşrif edermisin...? 

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Bunun için servise gidip şunu düzeltin desem pek bir şey yapacaklarını sanmam. Bir arkadaş ön tampona müdahale ettirmiş sanırım öyle yazmış. Ancak bunun için değmez gibi geliyor. Daha suyunu çıkartırlar. En iyisi kalsın böyle.

GNSpower link' Alıntı:
Birde dostlar hiç dokundurma ve esnetme olmadığından emin olamayız biliyorsunuz araba kullanmayı lunaparkta çarpışan araba kullanarak öğrenen insanlar var ülkemizde. Park ederken ya da çıkarken sık sık arabalarımıza bizim haberimiz olmadan dokunan çok oluyordur emin olun. Hatta geçen yaz akşam bir akşam eşimle balkonda tavla oynarken şeytan dürttü kalktım arabaya bakmaya, oh oh adamın biri Fiesta'sını benim arabanın arka koltuğuna park etmeye çalışıyor. 1 vurdu "Lan!" dedim. Geri gitti 2 vurdu "Ulan?!" dedim 3. kezde vurunca KARDEşİİİİMMMMM!!!! diye bir böğürdüm herif arabadan fırladı. Dedim sen ne yapıyorsun, yepyeni arabaya vura vura. Herifin cevabı "Ama birşey yok ki gelin bakın isterseniz." oldu. Dedim ki "Eğer ben aşağıya gelirsem biiiiiiiiiiiiiip düüüüüüüüüüüüt hatta bir dakika lan geliyorum ceddine cemaline ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam.."  Hanım tuttu herifte kaçtı Allah'tan yoksa herif hala kendi egzozundan kafasını çıkartmaya çalışıyor olacaktı. Hıyar çok memlekette. (:)

Aslında sizin dediğiniz gibi emin olmamak lazım. Ben genelde çizik göçük yoksa dokundurma da yok mantığı ile düşündüm. Yanlış bir düşünce.... ֖zellikle hem otoparkta hem sokaklarda önümde arkamda o kadar çok kiralık araç filo ve şirket aracı var ki, ben de geçen sizin söylediğiniz bir olaya şahit oldum. Sıfır bir astra sedan ama şahsın değil, şirket aracı, ve adam sırf otoparka inmemek için dışarıya bırakıyım hesabı yaparken, önündeki ve arkasındaki araçları resmen ittire ittire kendine yer açtı. Sonra benim bakışlarım adamı rahatsız etti. Pardon dedim devam ettim.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Arkadaş bu nasıl iş araba 3000 km olmadı bu defa da yine sağ ön taraf atmış gibi. Nasıl iş anlamadım. 30.000 km ye falan gelirsek tampon aşağıya düşer herhalde. 97 model corolladaki plastik tampona baktım sımsıkı arkadaş sinirlerim bozuldu. Bu tamponlarda problemi olan arkadaşlar sorunu çözdüler mi yoksa görmemezlikte mi geliyorlar ? Bu nasıl iş?