Arka Tampon tam oturmamış?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı ilk teslim aldığımda da dikkatimi çekmişti. Çok az bi farkediliyordu. Hiç oynamadım. Geçenlerde bir arkadaş ne o değdirdin mi bir yerlere tampon atmış gibi falan dedi, ardından bugün baktığımda gerçekten tam kaporta ile birleşim yerinden atmış gibi, sanki tam oturmamış gibi bir durum var.

Sigortacı arkadaşa sorduğumda buna birşey yapamazlar, biri dokundurmuştur esnemiştir falan dedi. Bilgisi olan arkadaşlar varmı? Bazı astralara bakıyordum sanki durum aynı gibiydi ancak bugün daha bir farklı gördüm.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arka Tampon tam oturmamış?

Sağ arka farın sol tarafına doğru dışa doğru çıkıntı bir durum bende var.onumu kastettiniz bilmiyorumda.elimle ittirince oturuyorda sonra geri geliyor.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fotoğraf ekleyebilirseniz daha iyi yorum yapabiliriz, ben kendi aracımda daha önce böyle bir durum farketmedim.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

malesef 4 tane opel araç kullandım ve hemen hemen hepsinde bu sorunu yaşadım. zamanla esneme ve atmalar oluyor mesela şimdiki aracımda yine tampon ile kaprtanın birleştiği çizginin alt kısmında tampon 1 cm yakın alta atmış durumda.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

onur1982 link' Alıntı:
Sağ arka farın sol tarafına doğru dışa doğru çıkıntı bir durum bende var.onumu kastettiniz bilmiyorumda.elimle ittirince oturuyorda sonra geri geliyor.

Aynen tarif ettiğiniz gibi. Sağ farın sol tarafında :) Herkes de mi var yoksa bu durum. Az önce otopartta epey uğraştım alttan elimle ittiriyorum biraz da içe doğru kastıyorum oturuyor ama bırakınca geri geliyor. Diğer tarafta yok.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
malesef 4 tane opel araç kullandım ve hemen hemen hepsinde bu sorunu yaşadım. zamanla esneme ve atmalar oluyor mesela şimdiki aracımda yine tampon ile kaprtanın birleştiği çizginin alt kısmında tampon 1 cm yakın alta atmış durumda.

1 cm mi. Yapmayın hocam ya. İyiymiş o zaman bizim ki şuanda. Yahu bunun bir çözümü olmaz mı. 1cm yani sonuçta. Öyle duruyor mu?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Aynen tarif ettiğiniz gibi. Sağ farın sol tarafında :) Herkes de mi var yoksa bu durum. Az önce otopartta epey uğraştım alttan elimle ittiriyorum biraz da içe doğru kastıyorum oturuyor ama bırakınca geri geliyor. Diğer tarafta yok.

Bende bir kontrol edeyim eve dönerken. Benim profilimdeki aracımın resmine bakabilir misiniz? Yeni pencerede açın resmi, büyük haline bir bakın. Sizinkiyle kıyaslayınca ne durumda?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

[img=679x600]http://j1304.hizliresim.com/18/l/m6gx1.jpg[/img]

Bu da Webde bulduğum yüksek çözünürlüklü bir fotograftan aldığım kesit. İlginçtir yakınlaştırdığımda bunda bile sanki o sıkıntı varmış gibi görünüyor. Bahsettiğim yer okla gösterdiğim bölüm. Farın altında kalan kısım. Sol tarafta bir problem yok. Sadece sağda var gibi.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bu kısım 1cm değilse bile 1cm 'e yakındır.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Bende bir kontrol edeyim eve dönerken. Benim profilimdeki aracımın resmine bakabilir misiniz? Yeni pencerede açın resmi, büyük haline bir bakın. Sizinkiyle kıyaslayınca ne durumda?

Hocam sizin resme baktım çok yok gibi sanki sizde. Ancak bende de yoktu. Yani nasıl oldu titreşim mi artık nedir bilmiyorum bu açıklığı sanki biraz attırdı. Çünkü şeytan kulağına kurşun herhangi bir dokundurma esnetme olmadı herhangi bir yerde.