arka cam silecek suyu hk

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi tam anladım kardeş.. sağolasın..resmide gördüm.. orayıda bi kontrol edeyim.. dediğin olabilir..
teşekkürler..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak bir yöntem daha uydurdum şimdi... aracın içinde paspas vs ne varsa ön tarafta çıkart... koltukları tam olarak geri çek... döşemeye gazete kağıdı yerleştir... dışarı geç suyu ön camdan bolbol ver bekle gazeeyi sağ kapıdan girerek kontrol et sonra kapıdan tavandan su vererek işlemlere devam et... ıslaklık nereden başlamışsa gazetede sorunu o taraftan ara...
hatta sol kapıyı direksiyon altınıda gazete ile kapla ıslaklığı bu şekilde yakalayabilirsin...
en zayıf ihtimal döşeme altında delik olabilirmi sudan falan geçince ıslanma ihtimali gibi...

kaynak: üzerinde oturuyom:)
Vella şimdi aklıma geldi... bu tür sorunlara uyuz olurum ist olsan beraber bakardık çok kıl bi durum bilirim... umarım bulursun burdan da yazarsın... (silecek hortumları bencede zayıf ihtimal)

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazarı bekliyorum arkadaşlar.. tek izinli günüm :)
pazar hava iyi olursa bakacağım inşallah
bulurumda burdanda yazarım inşallah

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazarı bekliyorum arkadaşlar.. tek izinli günüm :)
pazar hava iyi olursa bakacağım inşallah
bulurumda burdanda yazarım inşallah
Bekliyoruz :D
ama dedigim gibi bak kapiya cama su tut bekle,ihtimal kapidan geliyor
altdaki resimdeki kapidaki torba yirtik veya yok ise yagmur suyu iceri girme ihitimali yüksek...
pict2853apq1.jpg

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba cam filitrelerinde yagmur yagarsa su iceri sizar,aracin kapi dösemesi islanmasin su oraya degmesin diye o torba vardir, ordan iceri sizmaz kapi icinde oluktan disari gider..tabii olukta tikali degilse....eger o torbanin altlari cözüldü ise yagan yagmur kapi dösemesinden iceri sizar...

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulabildinmi ne yaptın??

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün söktüm ön camın altındaki plastik kısmı.. ilk gördüğüm camın hemen bitiminde ince bi su oluğu var. çamurdan dolmuş o oluk. orayı temizledim. sonra hakan arkadaşımızın dediği gibi bi delik gördüm. :) ama o delikten kaputu açma teli geçiyordu. ve etrafıda gayet açıktı. yani su girmeye müsaitti. orayı silikonla iyice doldurdum... sağdan ve soldan su tahliye kanallarına baktım. sağ taraf tamamen temizdi. sol taraf da biraz çamur vardı. orayı temizledim.
evet tüm yaptıklarım bu arkadaşlar. deneme şansım olmadı. çünkü şöför tarafı halen kurumadı. ankarada hala güneş açmıyo :):) kurusun ilk fırsatta cama su döküp deneyecem. ve tekrar buraya sonucu yazacağım.
ilgilenen herkese teşekkürler