ARKA CAM OTOMATİK !! ISITMASI(BUĞU GİDERİCİ) OTOMATİK DEĞİL Mİ?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARKA CAM OTOMATİK !! ISITMASI(BUĞU GİDERİCİ) OTOMATİK DEĞİL Mİ?

devreye girmesi için 3 derecenin altına inme şartının olması çok saçma. neticede 10-15 derecede de buğu çok rahat yapıyor. Benim ayarlarım ile ilgili bir sorun var veya yapısal bir problem var diye düşünüyorum.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende buğu olduğunda kendim açıyorum.fakat bülent abinin dediği gibi 3 derece ve altında bir sıcaklık olduğunda kendisi otomatik açılıyor.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hava sıcaklığından bağımsız olarak yazın bile devreye girip çıkıyor. dediğim gibi otomatik olarak devreye girdiğinde klima konsolunda uyarı led i yanmıyor. sadece menü den görüyorum. unutmazsam bir ara video da çekerim

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
hava sıcaklığından bağımsız olarak yazın bile devreye girip çıkıyor. dediğim gibi otomatik olarak devreye girdiğinde klima konsolunda uyarı led i yanmıyor. sadece menü den görüyorum. unutmazsam bir ara video da çekerim
Tamam bir an için dediğinizin doğru olduğunu varsayalım: Peki led yanmadan kendiliğinden devreye girip görevini yapıp kapanıyorsa neden arka cam buğu-pus ve grilik içerisinde. Görüş neden tamamen sıfır?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Tamam bir an için dediğinizin doğru olduğunu varsayalım: Peki led yanmadan kendiliğinden devreye girip görevini yapıp kapanıyorsa neden arka cam buğu-pus ve grilik içerisinde. Görüş neden tamamen sıfır?
Arka camda buhar oldugunu hissedip otomatik calisan bi sistem daha icat edildigini sanmiyorum.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karanlık olduğunu anlayıp da ışıkları açan sistem var, yağmurun yağdığını anlayıp silecekleri çalıştıran sistem var, fazla yanaştığını anlayıp durman gerektiğini söyleyen sistem var, şerit çizgisinden uzakladığını anlayıp uyaran sistem var, emniyet kemeri takılmadığını anlayan sistem zaten var, aracın ortam sıcaklığını ölçüm havalandırma sistemini açıp kapayan sistemi hiç söylememe gerek yok. Daha bunun gibi sanırım onlarca şey sayabiliriz. Buğuyu anlayan sistem nasıl olmaz!  Hayır olmaya da bilir o zaman otomatik arka cam ısıtıcısı ne demek? ևünkü ayarlar menüsünde böyle bir seçenek var.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oda disarinin derecesine gore aciliyor iste.