Araciniza Ev Sinema Sistemi Bağlama

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi olmuşta çok karışık görünüyor ama sen beğendiysen performans aldıysan bi problem yok hayırlı olsun...

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar o kadar karışık değil ben çok dağınıkken çektim fotoları kafanız karışmasın. eralp kardeşimin basit şemasının aynısını yapacaksınız yani toplam parça 3 adet 1-konvektör, 2-ev sinema sistemi, 3-kablo bu kadar ben bu yapılanları ve resimleri düzenleyip tekrar bir konu açayım en iyisi. çünkü arkadaşlar bu sesi almanız için sanırım en az 700 ytl para harcamanız gerekir. o yüzden aynı sese 150 ytl harcamak daha mantıklı tekrar konu üzerinde çalışıp yayınlayacağım.

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
policeman' Alıntı:
arkadaşlar o kadar karışık değil ben çok dağınıkken çektim fotoları kafanız karışmasın. eralp kardeşimin basit şemasının aynısını yapacaksınız yani toplam parça 3 adet 1-konvektör, 2-ev sinema sistemi, 3-kablo bu kadar ben bu yapılanları ve resimleri düzenleyip tekrar bir konu açayım en iyisi. çünkü arkadaşlar bu sesi almanız için sanırım en az 700 ytl para harcamanız gerekir. o yüzden aynı sese 150 ytl harcamak daha mantıklı tekrar konu üzerinde çalışıp yayınlayacağım.

abıcım ben resimlere baktım bunları daha guzel bir düzenlememizlazım inşallah yarın gelip bakıcam ben sahsen cok merak ediyorum eline sağlık abicim :alkis: :alkis:

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar şimdi bu sistem için gerekli olan malzemeler şunlar;
73979976iy0.jpg

46241580jq9.jpg

cimg0030wf0.jpg

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi gelelim yapmamız gerekenlere;
1. işlem kablomuzu isteğimize göre yerleştirmek ve teybimizin arkasında bulunan aux girişlerine takmak;

14956309ku4.jpg

2. olarak teybimize bağladığımız kablonun diğer uçlarını ses sistemimize takmak;

13864018ss3.jpg

3. ve son aşama olarak da ses sistemimizin 220 kablosunu konvertörümüze takmak;

cimg0028tu8.jpg

işte bu kadar arkadaşlar zor bişey değil bundan sonra yapmanız gereken konvertörünüzü çakmaklığa takıp sesi açmak kalıyor size;

14472518ut4.jpg

ersinm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler çok yarartıcı ve yararlı bir fikir birkaç sorum olucak:
1-)Konvertör her sinema sistemini çalıştırabiliyor mu?Daha büyük ev sinema sistemleri örneğin?
2-)Benim teybimde anfi çıkışım yok direk mp3 çalara bağlasam olur mu?
3-)Bu sistemin aküye bir zararı olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ersinm' Alıntı:
Teşekkürler çok yarartıcı ve yararlı bir fikir birkaç sorum olucak:
1-)Konvertör her sinema sistemini çalıştırabiliyor mu?Daha büyük ev sinema sistemleri örneğin?
2-)Benim teybimde anfi çıkışım yok direk mp3 çalara bağlasam olur mu?
3-)Bu sistemin aküye bir zararı olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

kardeş sorularına bilgim dahilinde cevap vermeye çalışayım:
1-) evet çalıştırıyor benim kullandığım 100 W elektronikçi arkadaş ayrıca birde tv çalıştıracak güçte olduğunu söyledi (aynı soruyu bende sormuştum takarken )
2-) onun içinde bir aparat var akşam foto çekip ekleyeyim fiyatı 10 ytl.
3-) sanmıyorum çünkü harici bir elektrik almıyoruz çakmaklık çıkışından alıyoruz elektriği.
başka soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Tebrik Ederim Seni Abi Iyi Ve Emek Isteyen Bi çalişma Olmuş Vede Güzel Olduna Inaniyorum Tebrikler