aracın ön tamponu için ön maske

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konu daha once acıldımı bılmıyorum  ama  bızım araçların on tamponu ıcın maske uygulaması bulabılırmıyız yada yaptırabılırmıyım  daha once arkadaşın bırı bu konuyu açmıştı ama hatırlamıyorum ısmını

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: aracın ön tamponu için ön maske

Çok çirkin birşey şahinci apaçi işi gibi, zamanla kapalı kısımla açık kısım arasında renk farkı ortaya çıkar ama ben çok taşlı tozlu dağ yolunda kullacağım sonra çıkaracağım derseniz o zaman olur.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Çok çirkin birşey şahinci apaçi işi gibi, zamanla kapalı kısımla açık kısım arasında renk farkı ortaya çıkar ama ben çok taşlı tozlu dağ yolunda kullacağım sonra çıkaracağım derseniz o zaman olur.
evet aynen oyle sadece uzun seyahatlerde takıcam ama urunu almadan once bı görmek ısterdım onuda nasıl yapabılırım bılmıyorum acaba bu urunler nerde uretılıyor oranın kaynağına gıtmek ısterdım ondan sonra urunu aldığımda hüsrana uğramak ıstemem

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer komple güzelce saracaksa uzun yol için çok işe yarar. Taş izleri insanı sinir ediyor

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
eğer komple güzelce saracaksa uzun yol için çok işe yarar. Taş izleri insanı sinir ediyor
ılanı okuduğumda komple sardığndan bahsedıyor ama yerınde gıdıp bır görmek lazım gecen otobanda gıderken sol aynadan yenı kasa cıvıc geldığını gordum ve benım tam ıstedığım gıbı aracın onu komple sarılıydı tam tamponun altına kadar dı harıka bırşeydı  bıde honda beyaz maske sıyah harıka bı renk kombınayonu olmuş