aracın göğsündeki lekeleri nasıl temizlerim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar corsa aracımım göğüs kısmında çift taraflı bant vardı 3-4 parça çıkardıktan sonra iz kaldı sabunlu suyla filan sildim ama çıkmıyor.yardımcı olabilecek var mı?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Mahmut aseton bilirsin bu en güzel temizliyidir bant izi dediğin çit taraflı bant izi gibi diilmi yani şu aracın yanına çektikleri kağıt bantlardan bahsediyorsan pamuğa asetonu bol miktarda dök bastırarark sür aseton zaten uçucudur çabuk yapman gerekir

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amonyaklı cif kremler var marketlerde satılır onu dene bendede çam balı ve plastik lekereri vardı hepsini çıksardı sadece parmağının ucuyla lekeye sürüyosun çok az biraz yaydırıyorsun elinle sonra suyla yıkıyorsun çıkıyor .

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tümö cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.iş çıkışı deneyip sonuçları yazarım

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
gögüs ısınmış vaziyette bildiğiniz bebe yağını sürün.10 dakika sonra parmaklarınızla hafifçe silin birşey kalmayacaktır.Kolay gelsin

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi aseton çıkardı fakat beyazlatıyo benek benek kaldı.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
üzerine vazelin sürmen yeterli,selamlar

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
bende bi befasında göğüsteki bi lekeyi çıkartmak için kolanya kullanmıştım, leke çıkmıştı ama bu seferde sildiğim yer beyazlamıştı. daha sonra carrefour dan carpex in torpido temizleme sütünü alıp kullandım ve sonuç süperdi, tavsiye ederim.
vazalini daha önceki arabamda kullanmıştım, güneşi görünce kuruyordu hoşunma gitmedi.