Aracımı Sattım...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi, araba bakmaktan beynim sulandı galiba... :)
2. el daha uygun olur mu demek istiyorsun tam anlamadım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi, araba bakmaktan beynim sulandı galiba... :)
2. el daha uygun olur mu demek istiyorsun tam anlamadım.

Şu an yetkili servislerde, oto pazarlarında, galerilerde hatta konu komşuda çok hesaplı ikinci el satılık araba olabilir. Aracın geçmişini biliyorsan al, ama bilmiyorsan talip olduğun aracın şirket aracı olabileceği ihtimalini göz önüne alarak iyice kontrol ettir demek istedim. Malül dizel araçları daha çok şirketler tercih ediyor (özellikle dizel Focus, Clio, Astra gibi araçlara daha dikkatli yanaşmakta fayda var).

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Buradaki bir galeride 2 hafta kadar önce Focus Titanyum X bulmuştum. Fiyat bayağı iyiydi. Bugün gittim bir ihtimal duruyordur diye ama satılmış. Dizel niyetiyle gitmiştim ama galerici temiz bir Cruze olduğunu söyledi. Kısaca özelliklerini yazayım. Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

- 2010 model 1.6 124 hp Ecotec motor
- Renk bordo
- Km 30.000
- Servis bakımlı
- Milano marka LPG yeni taktırılmış
- ABS
- ESP
- Yağmur, Far sensörleri
- Hız sabitleyici
- Dijital klima
- Ön kol dayama
- MP3 çalar
- Yol bilgisayarı
- 4 cam oto

Aklıma gelenler bunlar. LT Plus paketmiş. Benim bayağı hoşuma gitti. Dış ve iç tasarım çok çok güzel. Donanım fazlasıyla var. Motor güzel bir motor. İç malzeme kalitesi fena değil. Fiyat ise 28-29 gibi...

Cruze'ların çok yaktığını duyuyorum. Galerici en fazla eski aracın kadar yakar diyor. Doğruya doğru! En fazla o kadar yakar ama kararsız kaldım dizel mi LPG'li benzinli mi diye...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun alanada satana. cruze için ethem abi gerekli bilgiyi verecektir. hatta onun açtığı konuyada göz atabilirsin abi...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım aynı durumdayız ben de 2 hafta önce sattım arabamı. 0 km alacaktım ama dandik dandik arabalar 45 ten başlıyor. 2. el ise evlere şenlik. olması gerekenin 3 - 5 milyar üstünde seyrediyor fiyatlar. yalan dolan da cabası...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ethem Bey'in yazdıklarını okudum. Önyargılarım biraz daha kırıldı. Yarın ola hayrola... Aracın rengi konusunda tereddütlerim var. Galerici bordo dedi ama cırt bir renk çıkarsa olmaz.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem Bey'in yazdıklarını okudum. Önyargılarım biraz daha kırıldı. Yarın ola hayrola... Aracın rengi konusunda tereddütlerim var. Galerici bordo dedi ama cırt bir renk çıkarsa olmaz.

Cruze da şuana kadar hiç bordo renk görmedim. Cruze en çok yakıştırdığım renk beyaz ve siyah

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
698419716fi.jpg

böyle bir şey olabilir :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Renk bunun aynısı imiş ancak büyük ihtimalle olmayacak. Bugün telefon üstüne telefon ettim. Israrla görmek istediğimi söyledim. Ama olmadı. Araç sahibi ben okuldayken sözde gelmiş geri gitmişler. Pazartesi gelebilirlermiş. En ufak bir sorun yok diyor. Kapılarda jelatinler bile duruyormuş. Kararsız kaldım şimdi.

Gaziantep'te iki araç buldum. Onlara baktırayım mı diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Cruze mu bunlar mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ahibinden-tertemiz-aile-araci-107898702/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-number-one-407-108528798/detay

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ikisi arasında benim tercihim 407'den yana olurdu, eski bir 307 kullanıcısı olan şahsımın uzun zaman hayalini süslemiş bir araçtır. Temiz kullanılmış bakımlı bir HDI motor kullanıcısını üzmez, ancak yaşına göre kilometresi bende ciddi şüphe uyandırıyor.
"Cruze mu 407 mi" dersen ben 407 derim, ancak "2010 model 30.000'de bir Cruze mu yoksa 2006 model 64.000'de bir 407'mi" olarak yaklaşırsak sanırım tercihim Cruze olur.