Aracımı Sattım...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi tercih f/p denklemine göre en iyi araçlardan biri. allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binin inşallah...
resimleride bekliyoruz :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler... Evet tam bir f/p aracı. Yakın zamanda foto beklemeyin ama uygun zamanda yüklerim tabii.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir haftalık sinir harbi Cruze ile sona erdi. 2010 model 1.6 16V LS Plus paket Cruze...

İlk izlenimlerim gayet güzel. Öyle görünüyor ki Cruze hakkındaki söylentiler şehir efsanesinden başka bir şey değil. Yine de büyük konuşmayayım...

Herkese yardımları için teşekkür ederim!

Hayırlı olsun, seçiminiz güzel olmuş ;) Kazasız belasız günlerde kullanmanızı dilerim resimlerını en kısa zamanda beklıyoruz :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Aykan hocam, iyi günlerde kullan. Chevrolet bize yabancı sayılmaz.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun hocam, Allah her daim ağız tadıyla binmek nasip etsin, kazasız belasız.
Mahsuru yoksa ticaret kaça sonuçlandı öğrenebilir miyiz? Arayış içinde olan başka arkadaşlar varsa onlar da bilgilenmiş olur.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aykan bey...beğendiğim ve takip ettiğim bir aracı aldınız...izlenimlerinizi anlatın lütfen...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İzlenimlerimi yazamıyorum çünkü izleyemedim henüz. :) Aracın 30.000 bakımı gelmiş. Çok zorlamak istemiyorum. Ee zorlamadan da bir şey anlaşılmıyor. Bugün yarın bakımını yaptırdıktan sonra daha geniş yazabilirim.

İşin ticari boyutuna gelirsek; ön kaputta var olan taş izleri dediklerim tavan ve bagaj kapağında da varmış. İlk baktığımda araç kirli olduğundan görmemişim. Temizlendikten sonra her şey ortaya çıktı. O kadar çok taş izi olamayacağına göre dolu hasarı ihtimali geldi aklıma. Nitekim öyle de çıktı. Çok fazla değil, çok belirgin de değil. Hiç yaptırmamak bile olabilir. Göze batmıyor çok fazla... O nedenle fiyatı biraz daha kırıp 28.000 TL'ye anlaştım ve aldım. Piyasanın bayağı altında kalan bir fiyat o nedenle sıkıntı yok. Aracın tek kusuru bu. Onun dışında jelatinleri bile üstünde duruyor.

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Daha iyileri sizlerin olsun inşallah...