Aracımı Sattım...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdan bahadırda vectrasını satıp pejo 307 aldı 50.000 de otomatik hemde aracından memnun bende sürme fırsatı buldum bahadırın aracını araç inanılmaz konforlu bir araç...vectraya göre tabi vectra sert süspansion var bunun da etkisi vardır...pejo az km li düşünülebilir...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el şans isi bende araba ararken rastgele bı telefon edeyim dedim ve 2gun sonra Antalya ya gittim.. Şansıma galeri bile olsa çok dürüst insanlara denk geldim. Telefonla sozlesince bile aracı satışdan kaldırmıştı :) bu arada aklıma gelmişken yeni C4ler dikkatimi çekiyor bir bakın derim :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi azcık aşım dertsiz başım mantıgıyla hareket edip sıfır araba almak en mantıklısı ;)
2. ellere her ne kadar temız olsalar bile expertiz raporu sorunsuz dese bile yanaşmayın derim şahsen araç araştırması yaparken Tata ve Chery lere bile baktım sıfır olsun da diye ;) cunku sıfır ya abi ilk binen sensın sen guzel ve temız kullanırsan o araba senı uzmez zaten ;) ama 2. el alınca sahibinin mantıgını nasıl kullandıgını neler yaptıgını bilmiyorsun ki...
Bu yuzdendır ki sıfır arabaya binip baz modelini almam ;) Bana biçok kişi demişti ki 29 mılyar ona verilirmi giderim 2. el eskı kasalardan golfun en fulunu alırım gider bi ust segmenti olan astra alırım ne bileyım bora alırım 2. el jetta alırım :) ya bırakın arkadaslar ne olaylar donuyor 2. el piyasasında...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olcay, sen arabanı eskiyince nasıl satacaksın. Alıcı adayları da senin gibi olumsuz düşünürse aracın elinde kalmaz mı? ;). Temiz kullanılmış ikinci el bir aracın kime zararı olabilir ki? Ayrıca boyalı, hasarlı "0" araçlar hakkında çıkan haber sayısı hiç de az değil.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi her aracın bi kör alıcısı vardır şunu soyliyeyim bi , mantıgım şudur bi araba bozulmaya başlamadan o araba elden çıkarılmaz şahsen benım dusuncem ve mantıgım budur ;) zevk amaçlı araba degiştirmem ha maddi açıdan satarsam da boşuna 70 mılyon degılız bulunur bi alıcısı illa ;)

(NOT=bu benım dusuncem ıstemeyen katılmaz polemige girilmeyecek kadar basit bi konudur)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yorumlarınız için teşekkürler...

Sıfır araç elbette en iyisi ama... Aması var işte! :)

Bugün sıfır Astra J dizele 47.000 TL isteniyor. Üstelik sis farı, deri direksiyon bile yok. Hele o koltuklara otursanız...

Neyse düşüncelere saygılıyımdır. Sıfır araç konusunda hak veriyorum. Kafa rahat eder kesinlikle ama ben şimdilik ikinci ellerle uğraşayım. :)

---------------------------------------------------

Bugün Cruze'a bakmaya gittim. Tatlı bir kırmızısı var. Hatta bordoya çalıyor. Hız sabitleyici dışında donanım gayet iyi. Servis takılabileceğini söyledi. Araç 30.000 km'de. Darbe, boya v.s. yok. Eski tip 115 bg motorlardan. Ön kaputta birkaç taş izi var. Boya kalkmamış. Hafif bir çökük oluşmuş. Üzerinde Gasitaly marka LPG var. Motor arıza ışığı yanıyor sürekli. Henüz ruhsata işlenmemiş. Büyük ihtimalle onu söktürürüm. Bunun dışında 30.000 bakımı gelmiş. Servis 265 TL demiş. O da bana ait olacak tabi. Test sürüşü yaptım fena değil. Hızlanmalar çok iyi değil ama yeterli. Motor sesini biraz fazla alıyor içeri. Onun dışında bir sorun yok. Ha bir de yakıt yüksek devirlerle 13-14 litreyi buldu. :) Fiyat konusu cazip geldi. 28.500 TL en son dedi galerici. Ben de yarın sabah arayacağım dedim.

Ne dersiniz? Bana bir fikir verin lütfen. Satmak istediğimde zarar etmeyecek şekilde satabilir miyim?

Aracın rengi bu:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-velvet-kirmizi-cruze-97315944/detay

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bir haftalık sinir harbi Cruze ile sona erdi. 2010 model 1.6 16V LS Plus paket Cruze...

İlk izlenimlerim gayet güzel. Öyle görünüyor ki Cruze hakkındaki söylentiler şehir efsanesinden başka bir şey değil. Yine de büyük konuşmayayım...

Herkese yardımları için teşekkür ederim!

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız kullanın