Araç satışı hakkında

furkan_guncu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuna da dikkat etmek lazım araç alırken parayı araç sahibinin hesabına eft/havale yapmak gerekiyor. Alıcı kişi arkadaşımın, tanıdığımın vs. hesabına parayı aktar diyorsa arkanıza bile bakmadan oradan uzaklaşın.

Bana mı söylediniz bilmiyorum ama açıklama ihtiyacı hissettim ben ilk kendi hesabıma istedim eft saati geçti dediler o zaman yarın dedim eft talimatı oluşturalım dedi banka görevlisi bende kabul etmedim çünkü satışı yapıcam alan arkadaş gece talimatı iptal edebilir diye düşündüm. İllada bugün olsun diye ısrar edince o zaman arkadaşın hesabına atın dedim onuda o kabul etmedi. Zaten ben arkadaşımın hesabına attırmayada çok sıcak bakmıyodum çünkü arkadaşım internet bankacılığı kullanmıyodu hesabına para geçti mi bilemicektim. Aslında benim için mesele sürekli noter kelimesinin kullanılması ve bugün olursa olur tavrı. Bugün araç için biri daha aradı ve bu olayları yaşadığım kişiyle aşşağı yukarı aynı şeyleri konuştu belki ben ön yargılı davranıyorum ama ikiside ara sıra araç alıp satıyorum dedi. Ben artık şöyle düşünüyorum kesinlikle parayı elden almıcam kendi banka hesabıma plaka model marka şase nosunu yazsın hesabıma atsın parayı satışı vereyim eft saati geçerse bir gün sonrasını bekleyelim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hangi müze abi :) Ford için olan konunun aynısını astra f için bekliyorun unutmam unutturamazsın :)

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astra F konusunu ben de unutmadım ;) . Ford artık Keskinoğlu'nun müzesinde istirahatte.

Beraber çektirdiğimiz son resmimiz :(.

bLnVlZ.jpg
[/url][/IMG]

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maşallah sıfır gibi...