Araç modeli tam olarak ne

Sakdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar
Opel astra sedan 1.6 115hp edition plus aracımı siparişini verdim ocak ayının ilk haftasında teslim alacağım.
İnternetten kasko ve trafik sigortası fiyatı almak için araştırma yaptığımda şöyle bir sorunla karşılaştım aracın tam modelini bulamıyorum en yakın aşağıdakiler çıkıyor

1- "Opel astra sedan 1.6 115hp edition"
2- " Opel astra nb 1.6 115 hp edition plus "

2. Sırada olanı tam alamadım ama galerinin sigortacısı teklif verirken poliçeye böyle girmiş. Ben nb ler 2002 lerde olan yarı sedan olan kasalarda var diye biliyorum.

Benimle aynı aracı olan arkadaşların sigorta ve kaskolarında ne yazıyor acaba merak ettim
"Astra sedan 1.6 115hp edition plus" yazan var mı acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Araç modeli tam olarak ne

Sakdogan' Alıntı:
Arkadaşlar
Opel astra sedan 1.6 115hp edition plus aracımı siparişini verdim ocak ayının ilk haftasında teslim alacağım.
İnternetten kasko ve trafik sigortası fiyatı almak için araştırma yaptığımda şöyle bir sorunla karşılaştım aracın tam modelini bulamıyorum en yakın aşağıdakiler çıkıyor

1-    "Opel astra sedan 1.6 115hp edition"
2-    " Opel astra nb 1.6 115 hp edition plus "

2. Sırada olanı tam alamadım ama galerinin sigortacısı teklif verirken poliçeye böyle girmiş. Ben nb ler 2002 lerde olan yarı sedan olan kasalarda var diye biliyorum.

Benimle aynı aracı olan arkadaşların sigorta ve kaskolarında ne yazıyor acaba merak ettim

2. olanı seçeceksiniz neden olduğunu açıklayım; 

Nb= Notchback yani sedan demek

hb= Hatchback demek

Yani kasa tiplerini belirtiyor, edition plus nb olan doğrudur

Sakdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin90' Alıntı:
Sakdogan' Alıntı:
Arkadaşlar

1-    "Opel astra sedan 1.6 115hp edition"
2-    " Opel astra nb 1.6 115 hp edition plus "

2. olanı seçeceksiniz neden olduğunu açıklayım; 

Nb= Notchback yani sedan demek

hb= Hatchback demek

Yani kasa tiplerini belirtiyor, edition plus nb olan doğrudur

Teşekkürler aynen söylediğiniz gibi