araç deger kaybı.. kaza....

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç deger kaybı.. kaza....

Çok geçmiş olsun malesef ülkemizde her insan bizler gibi düşünceli olmuyor dengesiz insan çok.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok gecmis olsun.
Aracta aileniz varmis allah korumus.
Mala gelsin yeterki bi sekilde halledilir.
Fazla sikinti yapmayin bence.

sheepman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tazminat davasında kazandıgınız takdirde avukat parasınıda karsı taraf oder

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sheepman link' Alıntı:
tazminat davasında kazandıgınız takdirde avukat parasınıda karsı taraf oder
Kazanıldığı zaman hükmedilen avukatlık ücreti kanunen de avukatındır. Yani kazandığınız zaman hükmedilen avukatlık ücretini siz değil avukat alır.
Avukatlık kanunu 164. madde
Dava sonunda, kararla tarifeye dayanılarak karşı tarafa yüklenecek vekâlet ücreti avukata aittir. Bu ücret, iş sahibinin borcu nedeniyle takas ve mahsup edilemez, haczedilemez.

Toplumda hep sizin bahsettiğiniz şekilde düşünülüyor. Ayrıca burada hükmedilen ücret sizin avukata verdiğiniz miktar değil avukatlık ücreti asgari tarifesine göre belirlenen bir miktar oluyor.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir sorum olacak yeni konu acmak istemedim; trafik sıkısıklığı var onunuzdeki hayvan donus yapamiyor geri geri geliyor kornaya basmaniza ragmen size carpacak siz de mecburen arkaya hamle yapiyorsunuz ve arkadaki araca surtuyorsunuz ondeki hayvani yakaliyamiyorsunuz kaciyor , bu durumda suc sizde mi surttugunuz aracin masrafini karsilamak zorunda misiniz? Tutanak tutulsa sonuc nolur? Surttugunuz adamin gunahi yok ama adam da alkollu bu arada!

demrkirans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumdaşlara ilginiz için teşekkür ederim..

Benim amacım  bu vurdum duymazlıgın bir bedeli oldugunu göstermek

papazın herzaman pilav yemeyecegini  göstermek

son tahlilde    amannn kim ugrasacak mahkeme avukat diyerek bu olaydaki gibi magandaları  ve dikkatsiz  sürücüleri

cesaretlendirdik  dolaylı olarak teşvik ettik ..

başkalarının yani sizlerin basına böyle olaylar gelmesin diye bukadar ucuz olmasın diye

sonuna kadar devam

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

demirkırans çok geçmiş olsun öncelikle ve bu duruşunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum,inşallah en kısa sürede istediğiniz gibi sonuçlanır.
bende yakın bir zaman önce yaşadığım kazadan sonra anladım ki kelle koltukta gidiyoruz trafik canavarları yüzünden,
arabama hasar veren kişiyi ertesi gün plakasından yakalayabildim ve bana sorduğu soru şu oldu,kazayı nerde yaptık??
hatırlamıyor bile adam okadar alkollü ki..
yazıklar olsun alkollü araba kullananlara...kendi canımızıda geçtim minik bebeklerimiz çocuklarımızda olabilir o araba,hasassiyetinizi çok iyi anlıyorum,inşallah hiçbirşey yokmuş gibi bir özrü bile esirgeyen trafik canavarlarından enazından birine tokat gibi bir cevap vermiş olacaksınız..tekrar tebrikler.. special_Yeah special_Yeah special_Yeah