Ankarada Yeni Radarlar

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskişehir yolu bilkent köprüsünden sonra sağlam bi radar var ve hafta sonları kesin orada dikkat edin...kaçırmaz

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbuL Tekirdağ yolundada radar var aman dikkat tekirdağ maxi ye gelmeden petrol de yatıyorlar daha sonra ilerde çevirme oluyor biz 162 yle otobüsle girdik radara ilerde polis durdurduğunda önümüzde bi toyota corolla vardı oda 172 km/h hızla girmişti adam resmen isyan etti adamın birden yürüyüşü değişti valla :) otobüsü süren şöförde kullanılmış takorafları gösterdi nasıl dümen yapıyorlarsa zaten yakanlanmadan önce iki otobüs tampon tampona 140 150 160 arası kapışıyordu zaten olan oldu.. aman dikkat derim Edirne yolundan gidenler için bazen yatıyorlar polisler her an herşey olabilir .Yavaş gidin sağlam gidin derim. Bazen de o yolda jandarma çevirmesi oluyor valla hiç af yok onlarda hemen kilitlerler cezayı...

thanatas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hergün umitköy köprüsünden geçiyorum, orası en az 80 ile akar. Başladılar mı ceza olaylarına? Başladılarsa yandık 3-5 kere yemişizdir.:sorry:

Son düzenleme:

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tanıdığımın S320 ile Eskişehir'den gelirken aceleden 185 km/h ile yakalanmıştık. Memurun sohbeti güzeldi. "Abi birde beni yetiştir." diyordu:)

06 s class olunca iş başka.

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hergün umitköy köprüsünden geçiyorum, orası en az 80 ile akar. Başladılar mı ceza olaylarına? Başladılarsa yandık 3-5 kere yemişizdir.:sorry:
Amcama ceza yazmış jandarma. 1 ay sonra gelen makbuzda "sürekli telefonla konuşuyor" yazmışlar bunu yapanlar hızda affetmez.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul yolu Yenimahalle tarafında 50 hız limiti ve dikkat radar tabelalarını koymuşlar ama tek kişi bile 50 ile gitmiyor... Uygulaması zor ama açık kapı bırakıyorlar, ihtiyaç halinde kolayca istediklerine ceza yazabilecekler. Bunun bir tabiri var ama söyleyemiycem..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbuL Tekirdağ yolundada radar var aman dikkat tekirdağ maxi ye gelmeden petrol de yatıyorlar daha sonra ilerde çevirme oluyor biz 162 yle otobüsle girdik radara ilerde polis durdurduğunda önümüzde bi toyota corolla vardı oda 172 km/h hızla girmişti adam resmen isyan etti adamın birden yürüyüşü değişti valla :) otobüsü süren şöförde kullanılmış takorafları gösterdi nasıl dümen yapıyorlarsa zaten yakanlanmadan önce iki otobüs tampon tampona 140 150 160 arası kapışıyordu zaten olan oldu.. aman dikkat derim Edirne yolundan gidenler için bazen yatıyorlar polisler her an herşey olabilir .Yavaş gidin sağlam gidin derim. Bazen de o yolda jandarma çevirmesi oluyor valla hiç af yok onlarda hemen kilitlerler cezayı...

Evet geçen cuma günü gördüm çeviriyorlardı ördeklerii:) akşam dönüşte cruise ile oynuyodum neyse ayarladım falan silivri tarafında + - oynuyorum (araba volvo d40 cruise + - direksiyondan hız artırıyor el gazı gibi:)) rampada + ladım 110 120 130 falan ulan dedim efendi efendi gidiyoruz her zaman şimdi cruise de var ebelencez ne kurcalıyon dedim kestim indim 90 a rampayı bi çıktım aha sağda bi ördekçi ama hızdan eminim yoksa u yapcam geri teme gircem:) adamlar 2 km gitmeden mangalı kurmuş ördekleri çeviriyo bi kaç artiz vardı onları almışlar hemen bende sırıta sırıta geçtim ufak ufak yanlarından:)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün dikatimi çekti Eskişehir yolunda çoğu araç 90 la bile gitmiyordu. Hatta bugün o yoku birkaç kere kullandım arkamdaki bir civic cidden 50 ile gidiyordu. Ben de dönüşte 65 i geçmedim ama yol cidden bitmiyor :)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde matematik olarak hesapladımda...50 yazıyorsa 100-110 la gidiyorum 70 ise 150 fln 90 yazan yerlerdede 170-180 yani 2 katı hızlarda seyrediyorum ...tahminen yakınlarda bi zaman yerim gene bi ceza par çok ya ..:S

bide son zamanlarda sis ve sunrrofa kıl olmaya başladılar..

Son düzenleme: