Ankarada Yeni Radarlar

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada bazı yollara yeni kameralı radarlar kurulmuş hız 66 yı geçince tespit edip plakaya ceza kesiyorlarmış.Bir tanesi çetin emeç üzerinde diye duydum.Diğerlerinin nerelere kurulduğunu bilen var mı acaba?

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara yada geldi demek bu lanet sistem. Bari hız sınırını adam gibi gösteren tabelalr da olsa yolda, gerçi o tabelalarda 50 den yukarı hız yazmaz ama :)

Paylaşım çok faydalı, bilen arkadaşlar lütfen yazsın

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok faydalı paylaşım başka bilen varsa çok iyi olur

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet doğru dürüst hız sınırını gösteren tabela yok bizim hız sınırını 90 zannedip gittiğimiz birçok yolda 50 km hız sınırı varmış.Yakında ceza gelirse şaşırmayalım...

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gimatta olur kesin 140 la bile rahat gidilir.Limit 50 dir ama:D
çevre yolunda
çetin emeçte nereye duruyorlar acaba aşağı tarafta öyle basmalık yol yokta

DOĞANAY06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havaalani yolunda da bir polis arabasi sag şeritte ters birşekilde pusuya yatiyor yol hafiften virakli araçlar gormuyor basiyor geliyor radara gidiyorlar 1,5-2 km sonra başka bir polis arabasi çeviriyor ve cezayi yaziyor allah'tan hiç denk gelmedim...2. iseülker fabrıkasının orda yatıyorlar ama radar degıl emnıyet kemerı uygulaması :) takılı olmayanı hemen çeviriyorlar yazıyorlar fılmlere yazıyorlar

bi ara polıs bırısını çevirmiş adam arabadan ınmış benım aracımın herşeyı tam ceza yazamazsın demiş polıs arabayı ıncelemış hakketten dogru yazacak bısey bulamamış bır sıgara ver demıs polıs oda vermış sen arabada da içiyor musun demıs oda evet demış pekı kul tabagında ıslak sunger var mı demış hayır demış söför işte demiş sana ceza yazma sebebi demiş yazmış cezayı yanı polıs yazacak bışey bulur ıllakı

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
samsun yolunda var rampa çıkarken haberiniz olsun ya podan önce yada ilerde rampa çıkarken

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
İstanbul yolunda eryamana gelmeden önceki düzlükte duruyorlar, bir üst geçit var tam onun altında gölgede oluyor radar.

eskiden mamak askeriyenin orada yokuş aşağı inenleri çeviriyorlardı ama son zamanlarda hiç denk gelmedim.

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul yolunda eryamana gelmeden önceki düzlükte duruyorlar, bir üst geçit var tam onun altında gölgede oluyor radar.

eskiden mamak askeriyenin orada yokuş aşağı inenleri çeviriyorlardı ama son zamanlarda hiç denk gelmedim.
Eski değil mi epeydir oluyor orada.

Siteler için teşekkürler sık gidip geliyoruz

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen internette bir haber okumuştum yeni radarlar ile beraber 6. ayın 20. gününde 4500 araça hız cezası yazılmış. 50 km lik yollardan bir iki foto vardı gayet geniş yol o yolda 70 ile gidenin ceza yemeside ayıptır.