Ankarada iyi oto klimacı

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar arkadaşlar astra g aracımın klimasında kaçak var sanırım geçen sene gaz doldurtmuştum çok iyi soğutuyordu ama bu sene çalıştırınca soğuk hava gelmemeye başladı.Ankarada bildiğiniz iyi ve uygun fiyatlı oto klimacı var mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu ben de yaşadım. Orjinal gazını 9 sene kullandıktan sonra artık yeter deyip geçen sene Ankara'da gazı yenilettim. Bu sene klima soğutma görevini hiç yapmayınca tekrar gazını yenilemek zorunda kaldım. Ustanın dediğine göre geçen sene bazı firmaların gazları hatalı çıkmış, ona denk gelmiş olabilirsin dedi. Gaz yenileneli henüz birkaç gün oldu, bakalım bu gaz ne kadar gidecek (gaz+polen filitresi+küçük bir başka iş karşılığı=60TL).

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsıma ait bir yer değil ama herkese bizim servis derim
o kadar yakın oldukki lif boşsa aracımı cıkartıp bütün alet edevatı kullanıp pc lerine oturup msn e bakar duruma geldigim servisi tavsiye ederim
bugün bi deneyim dedim parkta dururken 2. kademede actım(totalde 6 kademe) 5 dk sonra aracın içine girince üşüdüm:D:D

oto gürbüz gimat sanayinin içinde 3. sokagın en arka kısmı. 397 06 14 elektrikçi ismail abi ilgilenir klimayla selamımı iletin yardımcı olur fiyat o civarda zaten 60 lira;)

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımlarınız için çok teşekkürler yarın bi uğrayayım.Tatile çıkacağım yakında havalar malum arabanın içinde pişmeyelim:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi siz nerede yaptırdınız acaba?
Geçen seneki dolumu OPİS'de, bu sene İzmir'de bir arkadaşın dükkanında.

PanacoTTa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto elektrik ve klima sistemi konusunda Ank da tek kişi vardır o da Naci ustadır. Şaşmaz sanayisinde kime sorarsanız tanır zaten.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmazda kanımca 20 den fazla naci vardır:D
ben tanımıyorum hem nasıl olacak:D:D

PanacoTTa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimacı Naci usta derseniz bilirler.