Ankara Opisin Ahlaksızlığı!

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ticari ahlak diye birşey kalmamış. Paraya ALLAH (Haşa) demiş bunlar.Senin adına çok üzüldüm kardeşim. Herşey de bir hayır vardır. HAYIRLISI OLSUN BAKALIM.

İLEMİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayatımda 1 defa yetkili serviş olarak istanbul yolundaki opise gittim bir daha da yemin ettim gitmemeye. triğer değişimi için
1-- öncelikle arabanın yanına sokmadılar. gizlice kaçtım usta tamiri bitirmek üzereydi gittiğimde de antifiriz tamamlıyordu. aldığım antifiriz yetmemiş. inanıyorumki antifiri hiç değiştirmedi. araçta yeşil antifiriz vardı ve sordum neden kırmızı koymadınız diye içinde hangisi varsa onu koyuyoruz dedi iyide ben komple değiştirttim.

2- v kayıs değişimi işçiliğine dahil olmalı sonuçta yenisini taksanda takmasanda triger değişirken sökülüp takılıyor. ama faturada v kayış değişimi için ektra bide işçilik yazmışlardı. çok saçma geldi. bidaha tövbe

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim gittiğim servise gideniniz oldu mu peki? sizin düşünceniz nedir? ankara da tavsiye edeceniz başka neresi var (yetkili servis)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim gittiğim servise gideniniz oldu mu peki? sizin düşünceniz nedir? ankara da tavsiye edeceniz başka neresi var (yetkili servis)
Yaklaşık 20-25 sene kadar evvel Tereyağoğlu çok popüler bir servisti. Bunun iki nedeni vardı; birincisi oğlu ünlü bir sinema sanatcısı ile beraberdi, ikincisi TBMM hizmet araçları dahil üst sınıf müşterilere hitap ederdi. O yıllarda kaporta ve boya konusunda Ankara'nın en iyileri arasında yer alıyordu, ayrıca Ankara'da ilk fırın boya atölyesini kuran firmaların başında geliyor diye hatırlıyorum. Bizim gibi geliri sınırlı, orta direk diye tabir edilen kesim için o yıllarda Tereyağoğlu veya benzeri firmalardan hizmet almak bir yana kapılarının önünden geçmek bile neredeyse imkansızdı. Son yıllardaki hizmet kalitesi nasıl bilmiyorum ama bir esnaf uzun yıllar aynı mekanda hizmet veriyorsa demek ki müşterileri ondan memnundur.

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yetkili servislerin çoğu aynı galiba.Bende bir kere gittim o da kaskom oraya yönlendirdiği için.küçük bir değişim için uçuk bir miktar çıkardı, kaskodan ödenecek olduğu halde Mutsana yaptırmadım.Zaten bir ara servis çalışanları müşteri ben servis çalışanı zannettim kendimi,adamlarla ben ilgileniyordum resmen.

Geçmiş olsun. Allah,nüfus cüzdanında dini yazan bölümde para yazan servislere düşürmesin kimseyi...

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bizde astra h yi satarken bizim ufak boyalı kapıya komple değişmiş dediler ve 4 balata bitik dediler 500 lira işçilik dahil dediler sinirlendik kavga fln ettik opala gittik konya yoluna kapı boyalı değişmiş değil ve balatalar 10 bin km yol yapar dediler ve alıcı arkadaş içini rahatlattı öğle aldı opis çok kötü bir servis kesinlikle tavsiye etmem kimseye ne alırken ne satarken ne bakımda kesinlikle baska yeri tercih edin

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 20-25 sene kadar evvel Tereyağoğlu çok popüler bir servisti. Bunun iki nedeni vardı; birincisi oğlu ünlü bir sinema sanatcısı ile beraberdi, ikincisi TBMM hizmet araçları dahil üst sınıf müşterilere hitap ederdi. O yıllarda kaporta ve boya konusunda Ankara'nın en iyileri arasında yer alıyordu, ayrıca Ankara'da ilk fırın boya atölyesini kuran firmaların başında geliyor diye hatırlıyorum. Bizim gibi geliri sınırlı, orta direk diye tabir edilen kesim için o yıllarda Tereyağoğlu veya benzeri firmalardan hizmet almak bir yana kapılarının önünden geçmek bile neredeyse imkansızdı. Son yıllardaki hizmet kalitesi nasıl bilmiyorum ama bir esnaf uzun yıllar aynı mekanda hizmet veriyorsa demek ki müşterileri ondan memnundur.

abi süpersin ya. yürüyen kütüphane gibisin. nerden biliyorsun bu kadar şeyi:) zaten bir yıla yakındır gidiyorum oldukça da memnunum servisten ama bir de senden böyle bir bilgi gelince içim daha da rahat şimdi. tekrar teşekkür ederim.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
öncelikle konu sahibine geçmiş olsun.

Ankara'da iyi bir bayi ve servis yokmu?
Reis'i biliyordumda Opis'de boş çıktı.
Opan nasıl peki? babam birdaha Opel alırsam Ankara'dan alacağım diyor. Çorum servisininde durumu malum :)

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıda da yazdığım gibi. akköprü migrosun orda tereyağlu yetkili servis var. ben çok memnunum. savaş abi de olumlu not verdi.