Ankara Dikkat- RADAR

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurtuluş kavşagında ışıkların üstünde herhalde kırmıza gecenler için ve kurtuluş kavşagının tam orta göbekte kamera sistemi kurulmuş bilgilerinize.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 Yıldır Ağrı Eleşkirt deyim.Siz radardan söz ediyosunuz.Ben burda polisin vatandaşa ceza yazdığını toplasanız 10 kere görmemişimdir.İran,Van,Hakkari den batı illerine giden tüm araç burdan geçiyor.Tırların haddi hesabı yok ama kimse ne kontrol ediyor nede radar var.Üstelik yurdumun insanı bu yolda ters yönü bile kullanmaktan çekinmiyor.Teksas gibi yani.Kimse kimseye karışmıyor.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bugun ızmır caddesınde araba parkettım polısler gezerek plaka model alıolar cezayı sonra yazıolar neyse sonra polsılerı bıdahakı turlarında yakaladım plakamı sıldırdım nebıcım ıs ya:d

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Amaaan toplu taşımaya şevkediyolar zorla:D

Erkut 205

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.205team.com
Radar iyidir hoşturda...
Bu km sınırlarında değişikliğe gidilmeli bence..
Ekişehir yolu(50) istanbul yolu gibi büyük yollarda hız limiti belirli noktaya kadar izin verilmelidir.

50 km hızı semt içine koyabilirsin bu mantıklı hani çocuk vs... herkez çıkabilir sonuçta Türkiye burası.Güvenlik açısından bu uygulama olabilir...
Ama büyük yollarda minumum 90 a izin verilmelidir ve %10 da hız aşımı müsadesi olmalıdır radarın.;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ankara'lılar birleşin, trafiği yavaşlatın. Söylediklerim şaka değil. Daha evvelden de bahsetmiştim. Yıllar önce Tandoğan'da üniversiteler bölgesinde 30 km lik hız uygulaması vardı. Bir çok sürücü burada ceza yemişti. Sürücüler eylem yapıp buradan geçerken gıcıklığına 10-20 km hızla geçiyordu. Trafik yavaşlayınca çevre caddelerde trafik sıkıştı, sonunda 30 km lik uygulamaya son verdiler. Eskişehir yolunda azami hız 50 km olduğuna göre burada da 30-40 km hızla gitmek suç değil. Biraz da onları gıcık etmek lazım derim.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
belki abuk bi soru olcak ama gece görüsü varmı acaba kameralarda gecedemi yavas gitcez yau:(