Android multimedya almak isteyenler

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Android multimedya almak isteyenler

Dostum sor bakalim en son pesin alimda montaj dahil fiyat ne diyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben dedigim gibi goruntu olsun die istiyorum androide gerek yok o zaman cyclone sorunsuz degil mi bjr de garantimi bozar mi? Ozelden numarayi atabilir misi cyclone taktirayim o zaman isteyn barsa da baska toplu indirim yaptiraim.

Garantiniz devam ediyorsa sıkıntı olacaktır.  :(
Zaten garanti konusunda sıkıntılı olan servisler, araca dışarıdan Cyclone takıldığını görünce problem yaratır.  :(

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Garantiniz devam ediyorsa sıkıntı olacaktır.  :(
Zaten garanti konusunda sıkıntılı olan servisler, araca dışarıdan Cyclone takıldığını görünce problem yaratır.  :(

Sağolasın, o zaman garanti bitene kadar bekleyip en güzeli yazın şu android 4 işlemciden taktırmak,servislerın elıne koz vermeyelım garantı konusunda.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
   Sağolasın, o zaman garanti bitene kadar bekleyip en güzeli yazın şu android 4 işlemciden taktırmak,servislerın elıne koz vermeyelım garantı konusunda.

Bencede en mantıklısı o şekilde olacaktır.  greatt

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cortex A8 Çift Çekirdek İşlemci.
1.2 Ghz. hız.
512 Mb. Ram DDR2.

böylemi olması lazım özelliklerin ?

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben garanti bitmeden taktırdım android cihazı. Uzun süredir kullanıyorum . Özellikle uzun yolculuklarımda iyi ki almışım parasını hakediyor diye çok düşündüm.
Mevcut cihazda yazılım olarak geliştirilmesi gereken çok detay var.Bence donanımdan çok yazılım desteği var mı ve güncelleme yapılmış mı bu takip edilmeli.
Fakat Cyclone gibi cihazlar ile karşılaştırılamayacak kadar kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Ben garanti bitmeden taktırdım android cihazı. Uzun süredir kullanıyorum . Özellikle uzun yolculuklarımda iyi ki almışım parasını hakediyor diye çok düşündüm.
Mevcut cihazda yazılım olarak geliştirilmesi gereken çok detay var.Bence donanımdan çok yazılım desteği var mı ve güncelleme yapılmış mı bu takip edilmeli.
Fakat Cyclone gibi cihazlar ile karşılaştırılamayacak kadar kullanışlı olduğunu düşünüyorum.
Sohayli, elm327 cihazını bluetooth ile eşleştiremedim. android, bluetooth özelliğini telefonla handsfree özelliği dışında eşleşmiyor. siz telefonuzdan dosya alışverişi yapabiliyormusunuz?

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Sohayli, elm327 cihazını bluetooth ile eşleştiremedim. android, bluetooth özelliğini telefonla handsfree özelliği dışında eşleşmiyor. siz telefonuzdan dosya alışverişi yapabiliyormusunuz?
iphone 5 ile problemsiz gayet stabil bir şekilde eşleşiyor. Rehberi görüyor ve telefon görüşmelerinde oldukça sorunsuz.
Bunu dışında  dosya  gönderme alma gibi bir paylaşım yapmadım. iphone zaten buna izin vermiyor.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
iphone 5 ile problemsiz gayet stabil bir şekilde eşleşiyor. Rehberi görüyor ve telefon görüşmelerinde oldukça sorunsuz.
Bunu dışında  dosya  gönderme alma gibi bir paylaşım yapmadım. iphone zaten buna izin vermiyor.
Ben android telefonundan dosya alışverişi yapamadım, cihaz sadece telefon rehberini aktarıyor ve görüşme yaptırıyor. Satıcı ile gorustum, cihaz saf android olmadığı için böyle yani wince+android. Sadece android olanlardan almak lazım bundan sonra.

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başka bir Android Astra J videosu. Bu model kapasitif ekranlı, sahibiyle görüştüm gündüz de video çekecek.

20131226 173530~1