Astra j multimedya

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2014 Astra aracım için multimedya almak istiyorum. Bir çok marka ve model var. Çorlu da necvox tesla olduğunu söyleyen bir satıcı var. 2800 TL montaj dahil. 2 gb ram 16 gb hafıza Android 10 yüklü olduğunu söyledi. Fakat ürünün hiçbir yerinde necvox yada herhangi bir şey yazmıyor. Kullananlar marka model tavsiyesinde bulunabilirse çok memnun olurum. Birde küçük ekran yada büyük ekran konusunda çok kararsız kaldım. Tesla olunca aracımdaki start stop eko düğmesi iptal oluyormuş. Daha doğrusu sürekli açık oluyormuş. Tavsiyenize ihtiyacım var.

adaerhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam 👋.Multimedia sisyemleri kimine gore cok basarili olsada teknoloji ilerledikce guncellemeler arttikca cihazlar yetersiz kaliyor malesef.Onerim ses kalitelerinede dikkat etmen.Albenisi gorsel olarak cihazlarin cok iyi.Birden cok cihaz inceledim ses belli biyerden sonra malesef bozuyor.Orjinal cihazdaki ses kalitesine yakasamiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Burgaz39 ve omeroz

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesla ss vesaire diyorlar her usta farklı bişey söylüyor şaştım kaldım 3000 TL civarı bi cihaz arıyorum ama karar veremedim bi türlü

İbrahim33

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence ram olarak en az 4 olanlardan alın. 1 veya 2 gb ram işinize hiç yaramaz

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Burgaz39

Emree1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 senedir arastiriyorum.Navimex 4gb ram li navigasyonlarda mevcut. Basta sorunsuz olsada butun cihazlarin kisa zamanda cogu bozuldugunu okudum... Bostancioglu serviste necvox gelip kuruyor araca multimedya. Bilgilerinize

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Burgaz39

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Kaç lira bu cihaz peki bilginiz var mı?

İbrahim33

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Genelde 2500-3000 arasında değişiyor fiyatları

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesla ss diye kore malı tavsiye ettiler hafta sonu taktiricam bakalım 2 gb ram Android 10 3100 TL

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Tesla ss diye kore malı tavsiye ettiler hafta sonu taktiricam bakalım 2 gb ram Android 10 3100 TL
Ne gibi ihtiyaçlarla böyle bir cihaza gereksinim duydunuz?

Geri görüş kamerası mı? Usb'den müzik dinlemek mi? Pek güncellenmeyen, güncellense de çok işe yaramayan, bulunsun diye konulmuş bir Navigasyon mu? Bluetooth mu?( Harici mikrofon kullanmak ve mikrofonu uygun bir yere yerleştirmek kaydıyla)
En kötü cihazda bile tatmin edici sonuçlar alırsınız. 512mb ya da 1gb ram ile dahi iş görür. Mesela en ucuz kocaman ekranlı teslayı alabilirsiniz.

Ama yok ben carplay ya da android auto kullanırım, google haritalar, youtube, spotify vb. gibi sık güncelleme alan uygulamalar kullanırım derseniz arkadaşların önerdiği navimex 4gb ram, 32gb rom, 8 çekirdek işlemcili cihazdan bile şüpheliyim. Uzun araştırmalarım sonucu kağıt üstünde en iyi cihazın bu navimex olduğuna karar vermiş olmama rağmen.

Alacağınız cihazın depolama alanı 16gb ise net olarak almayın... Muhtemelen sistem bu alanın 13-14 gb'nı kullanıyor olacak ve uygulama güncellemelerini yapamayacaksınız.

Bu tip cihazlarda aracınızın orjinal radyosunu ve genel ses kalitesini, orjinal teypteki stabilite ve kaliteyi de bulamayacağınızı hatırlatmak isterim.

Daha önce hiç multimedya cihazı kullanmadıysanız ilk başta heyecan verici görünecektir fakat zamanla arkadaşların da dediği gibi kullanmak tatsız bir hale gelebilir.

Bir süre sonra benim gibi hediye edebilir (necvox platinum 1033-wince) ya da 2000tl'ye alıp 650tl'ye satabilirsiniz (newfron an-06 10 inç 1gb ram 16gb rom- android).

Bir buçuk yıldır multimedya cihazı kullanmıyorum. Navimex 7inç 4gb ram, 32gb rom 8 çekirdek işlemcili cihaz biraz cazip geliyor. 2000-2400tl'ye satıldığını biliyorum.

Not: necvox'un 7 inçten büyük cihazı yok bildiğim kadarıyla. Necvox tesla satıyorum diyen yanılıyor olabilir.

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne gibi ihtiyaçlarla böyle bir cihaza gereksinim duydunuz?

Geri görüş kamerası mı? Usb'den müzik dinlemek mi? Pek güncellenmeyen, güncellense de çok işe yaramayan, bulunsun diye konulmuş bir Navigasyon mu? Bluetooth mu?( Harici mikrofon kullanmak ve mikrofonu uygun bir yere yerleştirmek kaydıyla)
En kötü cihazda bile tatmin edici sonuçlar alırsınız. 512mb ya da 1gb ram ile dahi iş görür. Mesela en ucuz kocaman ekranlı teslayı alabilirsiniz.

Ama yok ben carplay ya da android auto kullanırım, google haritalar, youtube, spotify vb. gibi sık güncelleme alan uygulamalar kullanırım derseniz arkadaşların önerdiği navimex 4gb ram, 32gb rom, 8 çekirdek işlemcili cihazdan bile şüpheliyim. Uzun araştırmalarım sonucu kağıt üstünde en iyi cihazın bu navimex olduğuna karar vermiş olmama rağmen.

Alacağınız cihazın depolama alanı 16gb ise net olarak almayın... Muhtemelen sistem bu alanın 13-14 gb'nı kullanıyor olacak ve uygulama güncellemelerini yapamayacaksınız.

Bu tip cihazlarda aracınızın orjinal radyosunu ve genel ses kalitesini, orjinal teypteki stabilite ve kaliteyi de bulamayacağınızı hatırlatmak isterim.

Daha önce hiç multimedya cihazı kullanmadıysanız ilk başta heyecan verici görünecektir fakat zamanla arkadaşların da dediği gibi kullanmak tatsız bir hale gelebilir.

Bir süre sonra benim gibi hediye edebilir (necvox platinum 1033-wince) ya da 2000tl'ye alıp 650tl'ye satabilirsiniz (newfron an-06 10 inç 1gb ram 16gb rom- android).

Bir buçuk yıldır multimedya cihazı kullanmıyorum. Navimex 7inç 4gb ram, 32gb rom 8 çekirdek işlemcili cihaz biraz cazip geliyor. 2000-2400tl'ye satıldığını biliyorum.

Not: necvox'un 7 inçten büyük cihazı yok bildiğim kadarıyla. Necvox tesla satıyorum diyen yanılıyor olabilir.
Harika bilgiler için çok teşekkür ederim multimedya dan beklentim geri görüş kamerası eşim için. Ve olursa navigasyon. Tabi araçta usb olmadığı için o da lazım